reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kiedy i jakie pierwsze objawy??

:) nie było potrzeby betki :) pęcherzyk duży bo prawie centymetr ale jeszcze nie widać zarodka, 4 tydzień :) i troszkę się tym zmartwiłam ... czytałam jednak, że dopiero po 5-6 tygodniu widać :) kolejne USG za 2 tygodnie :)

Jupi - śliczny jest :-)
A u mnie dzisiaj betka 318 mlU/ml (w piątek była 60). Jutro ide do lekarza... tez wychodzi mniej więcej 4 tydz, chociaż z wartości bety 3tydz (tylko nie wiem jak oni tam to liczą).... dokładnie jakos ok 5 tyg widać bijące serducho. Za 2 tyg będzie wszystko git-zobaczysz :tak:
aa w 4 tyg zarodek jest maleńki - ok 0,5 mm, więc trudno go dojrzeć gołym okiem !

GRATULACJE
 
reklama
OOO cudownie to będziemy sierpniówkami :) jak wszystko będzie pięknie to termin mam na 23 sierpnia :D
piękna betka, i jak szybko rośnie :) na moim usg jest że mniej niż 4 tyg i 6 dni ale nie podaje dokładnej daty zapłodnienia, a na usg mojej koleżanki ( już 5 miesiąc) już w 3 tygodniu widziała zarodek i miała podany dokładny dzień przytulanek :) ech ... taka różnica w sprzęcie ... 4 stycznia USG i zobaczymy maleństwo heheheh raczej "kropka" :D
 
Dziewczynki,

jednym gratuluję, a za inne trzymam kciuki.
Powiem wam szczerze, że jeżeli zafasolkujecie to macie jakieś 1,5 tyg na radość:) Później przyjdzie ciężki czas, chociaż nie u każdej:) Czyli mdłości, senność, pytanie "Czy ja to przetrzymam", a później podobno znowu jest pięknie do momentu, jak od rosnącego brzuszka brakuje oddechu:)

P.S Zapraszam was kochane do Sierpnióweczek:)

Buziaki kochane
 
Ostatnia edycja:
jeżeli chodzi o objawy to w sumie nie mam nic szczególnego, zawsze myślałam że cycki będą wielkie i bolące ale tylko kłują i jakby pieką brodawki, tempkę miałam większą i jednodniowe czerwone w środku. a i odbija mi się dosłownie po wszystkim i w sumie to wszystko, no może jeszcze zmęczenie w środku dnia duże. Nie mam mdłości i takich tam na szczęście :) ciągle się zamartwiam pęcherzykiem, że jeszcze nie widać , ale poczekamy do 4 stycznia :)
milusia83 dziękuję za zaproszenie ... już po cichu zaglądam :)
dziewuszki trzymam kciuki :) i powiem tylko, że to nie hop siup i jest ... u nas 6 miesięcy starań i dopiero się udało :) na święta :)
 
agnesee - i jak? dostalas @? ja nie:) i mam nadzieje ze tak zostanie, za 2 dni zrobie tescik, objawy jakies sa, ale mam nadzieje ze to na ciaze a nie na @. Pierwszy raz zaczelam mierzyc temperaturke i utrzymuje sie juz od jakiegos czasu powyzej 37 a czytalam ze na @ spada, wiec moze, moze.....
 
Martuska - testuj i daj koniecznie znać!!
qwas - u nas starania trwały prawie rok...

Co do objawów, to u mnie są one bardzo zblizone do napięcia przed @.
Czyli
1. bolące mocno piersi (chyba bardziej niż an @) - normalnie koszmar a szczególnie jak po całym dniu ściagam biustonosz i zaczyna działac grawitacja... ulgę przynosi ciepły prysznic. W nocy też się czasem budzę (śpie na brzuchu), bo nie mogę się ułożyć przez te cycki ;-)
2. Sporo mi się odbija (to jeszcze zanim zrobiłam testy- myślałam, że schamiałam ;-) )
3. Sikam dużo, chociaz zwykle też raczej dużo biegam do toalety, bo sporo piję- Zaczęłam kilkakrotnie wstawać w nocy.
4. Póki co nie jestem senna, wręcz przeciwnie - kiepsko śpię (to też zaczęło się już kilka dni przed testem)... wieczorem się wybudzam i mam problem z zaśnięciem a jak już usnę, to często się w nocy budzę i "myślę"...
5. aaa no i bóle w podbrzuszu jak na @ - z początku bardzo mocne, tak, ze myślałam, że zaraz dostanę silny okres... z czasem słabnie. Bóle pojawiają się pod wieczór...
 
reklama
teraz mogę już napisać objawy ...
- nie mogę spać, jestem zmęczona ale budzę się i wierce :(
- senna jestem i szybciej się męczę (a moze to przez swięta?)
- wiecej siusiam, nawet w nocy wstaję ...
-przeszkadza mi hałas w stylu gwaru, dużo ludzi itp...
- piersi bolą ale nie bardzo
- i boli podbrzusze jak na @ albo nawet mocniej
 
Do góry