reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kiedy i jakie pierwsze objawy??

haha, a dziś mój luby stwierdził że mam powiekszone piersi, czyli to nie urojenie że się nie mieszczą do stanika....zrobiłam dziś test wyszedł negatywny :( ale do spodziewanej miesiączki jeszcze 4 dni....nie wiem już co mam mysleć, czy któraś z Was miała podobnie?
Od dziś zaczełam mieć taki biały śluz czego wcześniej nie miałam.

już sama nie wiem, przeciez sobie tych powiększonych piersi nie wymysliłam i tego bólu w podbrzuszu i ciągłego zmęczenia oraz temperatury...to dlaczego na teście jest tylko 1 kreska, boje sie iść zrobic bete a jak wyjdzie poniżej 1 to sie podłamie...

Pozdrawiam serdecznie

Kasia
 
reklama
Witam, jestem tu pierwszy raz, Kasiu zrób jeszcze raz test po dniu spodziewanej @.Ja tak miałam w pierwszej ciąży, 1 test wyszedł negatywny, a 2 były 2 piękne krechy.Trzymam kciuki i głowa do góry, ale nie nakręcaj się za bardzo :tak::tak::tak::tak:
 
Nie nakręcam się już tak, ale bardzo bym chciała, choc mój chłopak mowi że jak nie tym razem to spróbujemy za miesiąc :) ale ja bym byładumna taka jakby za 1 razem sie udało ;)
USG wykazało że owulacja była z prawego jajnika i tam jest ciałko żółte czy to może mieć związek z tym iz bardziej boli mnie prawa pieś i mam ja bardziej wrażliwą?

Cierpliwie czekam do terminu @ ale czuje że chyba na jakiś rok da mi spokój ;-)

Pozdrawiam wszytskie

Kasia
 
Kasia - co do nakręcania - wszystko możesz sobie i swojemu organizmowi "wmówić", szczególnie jeśli tego bardzo bardzo bardzo pragniesz, a z Twoich postów dokładnie to wynika. Dlatego postaraj się nabrać odrobinę dystansu do tego.
Wszystkie opisywane objawy są ślicznie ciążowe (łącznie z białym śluzem). Ale czy to na prawdę ciąża czy może Twoja psychika robi Ci psikusa - tego dowiesz się nie prędzej niż za kilka dni.

Powiedz sobie tak: jeśli to dzidziuś, to bosko:-)
a jeśli nie dzidziuś tylko psychika, to będziesz mogła kolejny miesiąc namiętnie molestować swojego mężczyznę, więc też bosko:-)

cały czas bardzo mocno trzymam za Ciebie kciuki!
 
kasia-rt
ja zrobiłam test przed spodziewaną @ i wyszło negatywnie,
po spodziewanej 2-3 dni już 2 testy pokazały 2 grube krechy.
Moje pierwsze objawy:
- tkliwośc piersi, powiększenie o 1 rozmiar mniej więcej,
- swędzenie sutków
- podwyższona temperatura do 37 stopni
- zmiana smaków
- senność, zmęczenie
- brak @
Od razu czułam że jestem w ciązy

Może dla zainteresowanych opiszę jeszcze:

Napiszę jeszcze naszą receptę na poczęcie dzidziusia. Otóż nie myśleliśmy o dziecku wcześniej, nie planowaliśmy ponieważ ja kończę studia dopiero za rok, pracuję od 2 lat i chciałam jeszcze troszkę nabrać wprawy w zawodzie. Planowaliśmy zacząć starania od stycznia.
W połowie siernia wyjechaliśmy za granicę na planowany odpoczynek. Zapoznaliśmy się z parą która starała się o dziecko jakieś 10 lat. Ich synek ma teraz jakieś 2 latka. Jasiu bo tak ma na imię to przecudowne dziecko, idzie się w nim zakochać, jest spokojniutki i ciągle wysiadywał na brzuchu swojego taty. Mój mąż był wprost zachwycony. W połowie wypoczynku doszliśmy do wniosku że w zasadzie jesteśmy gotowi na dzidziusia.
Nastawiliśmy się że jak się nie uda to trudno, choć w głębi duszy chciałam żeby się udało za pierwszym razem, bo potem to już stres i zmęczenie ciągłym oczekiwaniem. Zaczelismy tuż przed owulacją, zakończyliśmy gdzieś po 5 dniach. Ja starałam się dobrać odpowiednią pozycję tzw. 'pewniaka" a po przytulanku leżałam z nogami do góry opartymi o ścianę jakieś 30 min, nieraz zasypiałam. Słyszałam też że warto podkładać poduszkę w czasie ten tego pod biodra, żeby sie lekko uniosły, co też robiłam. Także niby sie aż tak nie nastawialiśmy ale robiłam wszystko żeby wyszło. No i WYSZŁO!!!! Po 3 dniach zaczeły sie dolegliwości żołądkowe i ciągłe zmęczenie. Potem jeszcze kilka objawów i byłam prawie pewna.
 
Dziękuje Magda, pocieszyłaś mnie bardzo.,...
Czekam do czwartku jak@ nie przyjdzie to w niedziele robie test,
Wiesz może czy na Becie w dniu spodziewanej @ wyjdzie czy jestem ciazy czy nie?
moje piersi rosna i rosna a brzusio boli i temp 37 codziennie rano!
Ale się będe cieszyć, a mój luby oszaleje ze szczęścia :)

Pozdrawiam

Kasia
 
Kasia - moim zdaniem beta już powiedziałaby Ci prawdę:tak: Ale zawsze lepiej poczekać do terminu @ :tak:
kurcze, ale byłoby fajnie... :rofl2::rofl2:
 
Dziewczyny Dziewczyny Dziewczyny!!!!!!!!!!

Zrobiłam dziś rano ponownie test tak jak mi doradzałyście. Zeszło mi się z tym zwlekaniem cały tydzień bo się bałam jak diabli ale

JESTEM W CIĄŻY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zrobiłam dwa testy bo nie mogłam uwierzyć , że się udało i piękne dwie widoczne krechy :-D
Umieram ze szczęścia :tak: Pojechałam od razu do lekarza bo wyniki wykazały, ze mam za mało progesteronu. Dostałam Duphaston i modlę się teraz żeby wszystko było dobrze :tak:

Ściskam Was wszystkie!!!!
 
reklama
Pojechałam na Bete bo dziś miałam dostać @ i co dostałam....wyniki mam wieczorem, ale to chyba jasne jakie będa,
Nie moge tylko zrozumiec , dlaczego mam powiekszone piersi wciąz?

No nic postaram sie w następnym miesiącu :)
Smutno mi, przeciezniktórym udaje sie przypadek, a inni musze sie starać żeby sie udało, bez sensu....

Od razu straciłam apatyt i nic mi sie nie chce, ide żucić sie w wir pracy!

Pozdrawiam

Kasia

Pr: Renato----------gratuluje!!! ile sie starałaś?
 
Do góry