reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kiedy i jakie pierwsze objawy??

Elżbietko napisz mi czy lutheine możn a brac bez porozumienia z lekarzem, czy jest bez recepty .Czytałam gdzies że nie można łykać tego jak sie karmi ,bo co mleko zanika??? Acha i czy ta luteina jest na wywołanie owulacji ? bo sie nie orietuje tak duzo o tym piszecie .
 
reklama
Elżbietka pisze:
malaga, na bóle @ koniecznie bierz no-spe! kup sobie (jest bez recepty) i jak zaboli to łyknij!!
i nie narzekaj na brak objawów, prosze cię. ja narzekalam i mam teraz za swoje ::)

Nie narzekam :D :D Ja już teraz mam lekkie mdłości i odrzuca mnie od słodkiego, co to będzie później ;)

A No-spę mam i zażywam :) Kończy mi się, więc jutro dokupię :)
 
luteina jest na recepte i powino sie ją brac na zlecenie lekarza. nie wywołuje owulacji. luteina jest dawana w niedmodze lutealnej (jest to progesteron), czyli jak jest za mało progesteronu w II fazie cyklu. mozna tez brac ja na wywołanie @ (kilak dni sie bierze i odstawia - po kilku dnaich powinna pojawic sie @)
 
o rannnyy co ja widze??????????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
MALAGA WIELGACHNE GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! TO SIE NAZYWA WPADKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ALE FAJOWO!!!!!!!!!!!
SORY DZIEWCZYNY! nawet sie nie przywitalam ale mi az dech zaparlo!!!
Super ze Malaga sie doczekala wpadki, nie bylo mnie tu dosc dlugo i prosze od razu dzieje sie ...!!!

Nawet nie przeczytalam w skrocie jak tam reszta z was, mam nadzieje ze zobacze zaraz wiecej suwaczkow!!! Swoja droga Malaga jak tam twoj maz, jak zareagowal bo pamietam ze to jakos mialo byc dziurawienie gumek czy jakis inny spisek!!!???????????????????????????????
Ja niestety wpadki nie zaliczylam i chyba nie zalicze buuuuuu, a nawet troche sie zdecydowalismy na powaznie sprawe potraktowac, to sie moj organizm zbuntowal!!! Okresy mi sie pozawieszaly owulacjie zanikaja nie wiem co sie dzieje. Bylam nawet u lekarza na corocznej kontroli cytologii i takie tam, wydalam kuuupe kasy na tego doktora i nic sie nie dowiedzialam, dziewczyny zwariowac mozna mowie wam. Nie ma to jak w Polsce sie leczyc, tak sie narzeka na ta sluzbe zdrowia ale z mojego doswiadczenia wynika ze nie mamy sie czego wstydzic jesli chodzi o lekarzy w Polsce. Nie wiem jak to bedzie dalej z tymi moimi ciazowymi planami, ale jak takdalej pojdzie to dzidzi nigdy nie bedzie buuuu.
:( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(
 
TO-LA - serdecznie Ci dziękuję :D Mąż jest szczęśliwy :D Dzisiaj dzwonił do mnie jak byłam w pracy i na pożegnanie powiedział, jak zwykle: kocham cię, ale zaraz się poprawił i usłyszałam: kocham was :D :D :D

TO-LA - trzymam kciuki za Twoją fasolkę :) Wiem, że łatwo się mówi, ale i Ty się doczekasz :-*


 
DZIEKI WAM DZIEWCZETA!!!
Ten lekarz to byla babka, podobno dostala jakies nagrody w konkursie na lekarza roku tutaj w Chicago. Ona sie wogole nie przejela, porobili badania coroczne cytologia i cos tam jeszcze i powiedziala ze to nic ze mi sie okres spoznia ze mam czekac coprawda sie doczekalam po prawie miesiacu ale owu nie bylo i nie ma tez w tym cyklu, kupilam sobie nawet testy owulacyjne zeby potwierdzic moje przeczucia no i nic narazie. Wiecie tutaj zeby zrobic jakies Usg albo inne specjalistyczne badania to trzeba miec ubezpieczenie albo miec baaardzo duzo kasy. A wogole to wiecie ze tutaj to wogole zadko sie chodzi do gina, tylko na cytologie co roku ktora czasami nawet tylko pilegniarka robi bez lekarza, jak podejrzewasz ciaze albo w naprawde naglych przypadkach jakis podejrzen choroby. A tak to sama sie lecz. Masz w sklepie tony roznych lekow przeciwgrzybicznych masci i nnego g... i jak babkom cos dolega jak swedzenie pieczenie to idziesz normalnie do sklepu i bez recepty kupujesz jkaies leki, normalnie eksperyment jak jeden nie pomoze do drugi moze pomoze itd. KOszmar. Jak chcialam sie umowic na wizyte to przepytali mnie sie przez telefon co mi dolega czy aby napweno ma byc doktor na cytologii. Paranoja!!!
Ja juz pomalu tez dostaje schizy na punkcie bajbuska. Na poczatku to tylko tak myslalam o wpadce jak bedzie to bedzie. A teraz jak widze ze to nie takie proste a czas plynie i plynie, i jeszcze organizm mi zwariowal to zaczynam naprawde podchodzic na serio do sprawy i troche sie martwie, bo niestac mnie tutaj na jakies ze tak powiem eksperytmenty medyczne czy tez jakokolwiek pomoc lekarska w zaciazeniu. Nie wiem jako to bedzie dalej, ale narazie sie nie poddaje. I ciesze sie z kazdej waszej fasolinki!!! Trzymam za was kciuki!!!
Ale sie rozpisalam .
 
reklama
TO-LA trzymaj sie! Poszukaj koniecznie sobie pracy, ktora oferuje ubezpieczenie medyczne( jesli masz prawo do pracy w USA, nie powinnas miec problemu ze znalezieniem pracy oferujacej po 3 miesiacach ubezpiecznie , wiesz ze bezrobocia w Chicago nie ma) i wtedy bedzie w miare normalnie.
Zreszta sama wiesz ,ze bez medycznego ubezpieczenia jest nieciekawie , bo USA to nie kraj socjalistyczny.
Wiesz porody tutaj to olbrzymie koszty; moja znajoma otrzymaal rachunek na 100 tys. USD za cesarke i kikudniowy pobyt dziecka w szpitalu , bo wczesniak. Malo kogo stac , a nawet jesli kogos stac , to i tak nie cche takich rachunkow . Jesli masz ubezpieczenia koszt dla Ciebie prawie zerowy. Postaraj sie zrelaksowac i do dzile z mezem , lato jest takie pieknie i romantyczne! Caluski!
:) ;)
 
Do góry