reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kiedy i jakie pierwsze objawy??

Super Malaga! Zazdroszcze wam ale tak w pozytywnym tego slowa znaczeniu! Widzisz ? trzeba bylo wczesniej wszystkie gumki podziurawic heheehe a powiedz? planowalas to tak na powaznie czy to rzeczywiscie wpadka??? kontrolowana...???
 
reklama
TO-LA pisze:
Super Malaga! Zazdroszcze wam ale tak w pozytywnym tego slowa znaczeniu! Widzisz ? trzeba bylo wczesniej wszystkie gumki podziurawic heheehe a powiedz? planowalas to tak na powaznie czy to rzeczywiscie wpadka??? kontrolowana...???

To była wpadka TO-LA :) Naprawdę :) Mieliśmy zacząć starania w lipcu.. Ja pomyślałam: a czemu nie w czerwcu?? W końcu to tylko miesiąc różnicy.. Ale mężowi nie mówiłam ;) Prawie wogóle się w tym cyklu nie kochaliśmy - tylko 1, albo 2 razy w dni płodne.. Nie czułam wogóle owulacji, a zawsze wtedy mnie kłuły jajniki, więc pomyślałam, że to żadne dni płodne.. Poza tym złapałam jakąś infekcję, przeziębiłam się, zrobiłam test w 23-24 dc - negatywny.. Byłam pewna, że nie jestem w ciąży.. Nie wierzyłam, że można za pierwszym razem, tak bez żadnych starań ;)

 
TO FAJNIE MALAGA!!! Ciesze sie razem z Toba!!! Mam nadzieje ze nam tez sie tak uda! Chociaz ja to nie moge nic planowac, u nas wszytsko sie zmienia jak w kalejdoskopie. Szykuje nam sie kolejna przeprowadzka, w dodatku od dwoch cyklow nie mam owulacji, az kupilam testy zeby sprawdzic i faktycznie nie ma.
Coz... moze sie jakos ulozy!!!
 
TO-LA pisze:
TO FAJNIE MALAGA!!! Ciesze sie razem z Toba!!! Mam nadzieje ze nam tez sie tak uda! Chociaz ja to nie moge nic planowac, u nas wszytsko sie zmienia jak w kalejdoskopie. Szykuje nam sie kolejna przeprowadzka, w dodatku od dwoch cyklow nie mam owulacji, az kupilam testy zeby sprawdzic i faktycznie nie ma.
Coz... moze sie jakos ulozy!!!

Ułoży się :) Zobaczysz :)

Wiesz TO-LA - ja myślałam, że dobrze byłoby zacząć w czerwcu - przecież mi powiedziano, że na 100% dostanę umowę od września.. Potem się okazało, że nie tak na 100%, że jeszcze się może dużo zdarzyć i ktoś inny umowę dostanie.. Wtedy - nie wiedząc, że już się udało ;) - doszłam do wniosku, że te nasze staranka to jednak trzeba odłożyć.. Nawet nie na lipiec, sierpień, tylko jeszcze dalej... No i już się nie da ;) Teraz pozostaje mieć nadzieję, że będzie dobrze, że wszystko się ułoży, że będzie praca, zdrowa mama i zdrowe dziecko :) No i zdrowy tatuś ;) :D
 
Witam Elżbietko, co u Ciebie słychać??? Dawno do Was nie zaglądałam!!! Przesyłam Wam mnóstwo dzidzolkowych fluidków*************************
Nasza Zuzia również pozdrawia swoje Wszystkie ciocie!!!!  :laugh:  :p  :laugh:
Acha i termin mam na 22 października a nie na 27 !!!! ;D
 
czesc Dziewczyny! jestem nowa... zalogowalam sie bo mozna tu dowiedziec sie wielu ciekawych rzeczy :) naprawde fajnie jest i wiem ze nie tylko ja tak pragne dzidzi ;)
juz za 3 tygodnie i 1 dzien wychodze za maz...tak bardzo sie ciesze!!!
 
reklama
Do góry