reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kiedy i jakie pierwsze objawy??

reklama
Moim zdaniem ciaza jest, robiac pierwszy test druga kreska byla baaaardzo blada a beta cos powyzej 100 trzeba bylo troche poczekac aby cos bylo widac wiec powtorz bete i idz do lekarza jak ci powiedzial.....powodzenia
 
NIE WYROBIE JAK ONI OPISUJA TE BADANIA TBHCG 261,83<0,5mlU/ml I WEZ SIE DOMYSL
dziewczyny co ja mam robic kupila 6 test zrobilam teraz chociaz pilam wczesniej kawe i 2 grube krechy a moze to od jakis skaczacych hormonow taki test wychodzi
 
a mnie Monika wydaje się , że obraz Twojego badania powinien być odczytany następująco:
tbhcg 261,83(*) <0,5(poniżej) mlU/ml (*)- w normie . Czasami w wynikach wpisują normy (tzw). Prawdopodobnie Twój wynik to 261,83 , norma to dalsza część czyli : <0,5(poniżej) mlU/ml (*)- w normie (przy czym za normę uważa się wynik negatywny , czyli brak ciąży), a u Ciebie ewidentnie ciąża jest moim skromnym zdaniem. Wydaje mi się , że sam opis wyniku został przez Ciebie źle zinterpretowany. Mam nadzieję , że nie namieszałam ;)
 
jestes wciazy,beta ewidentnie wskazuje na ciaze. Do tego jak wyszly 2 krechy na tescie to nie podlega juz zadnym watpliwoscia:)
wynik interpretuje sie tak jak napisane wyzej:)
 
Kochana, dzwoń do gina, powiedz jaki wynik wyszedł, specjalistką nie jestem ale moim zdaniem jesteś w ciąży, bete robiłam ostatni raz dwa lata temu ale z tego co pamietam to taki wynik ewidentnie wskazuje na Maluszka:) Co wiecej 6 testow nie moze sie mylic:) ja jestem teraz w 8tc drugiej ciąży i moge Tobie powiedzieć że na tak wczesnym etapie jak Twój nie mozna zobaczyć niczego na usg, miałam tak samo. zaczekaj do 27 i pędz do lekarza, ale jestem pewna ze mozesz czuć się już Mamą:)
 
Ja się podpisuję pod powyższymi wypowiedziami!!!!!Taki wynik to napewno ciąża, a gin nie widział nic, bo to było jeszcze za wcześnie!!!!!Życzę spokojnych 9 miesięcy, a swoją drogą to Ci takiej bety zazdroszczę :-(
 
reklama
Moim zdaniem na pewno jesteś w ciąży i beta na to wskazuje a to <5 itd to są tzw normy referencyjne.
Twój wynik to 246,5 mlU/ml
natomiast dalej jest napisane, że wynik poniżej 5 oznacza brak ciąży.
JA wiem, że oni po prostu tak idiotycznie te normy podają i to wszystko się zlewa... Ale Twój wynik oznacza, że jestes w ciaży. W końcu jest DUŻO wyższy niż 5mIU/ml

żebym ja miała taką betę (jakąkolwiek betę dodatnią) to bym pod sufit skakała...
 
Do góry