reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kiedy i jakie pierwsze objawy??

Cze babeczki:-) stara armia się wita:-)
Blonplatyna ja cały czas tu wszytsko podczytuje ale najczęściej robię to karmiąc małego, a pisac jedną ręką nie umiem więc cieżko odpisać a potam jest milion rzeczy do zrobienia i jakoś tak kolejne dni mijają a ja nic nie napiszę:-( Ło matko i corko Ty masz jeszcze tylko 5 dni do terminu:-) i jak tam torba i wszytsko spakowane?:-) masz numer do którejś z nas żeby dać znać jakby co?:-)
Tymek rośnie jak na drożdżach, mam wrażenie że każdego dnia sie zmienia:-D zajmuje czasu 24/7 ale jest git:-) mój m i cała rodzinka zakochani w małym po uszy, zasypuja go buziakami, prezentami i rozpieszczają jak moga:-D a ja... no cóż jak tak obserwuje jaki mały jest super to zaczynam weryfikować moje po porodowe oświdczenie, że drugie bobo za 10 lat i tylko cc:-D narazie jestem na etapie że za 5 lat ale nadal cc:-D
a za wszystkie straczki trzymam kciuki i wierzę, że każdej się uda:-) rok temu to ja na tym forum odliczałam dni do każdej @ żeby jej nie było a teraz tulę tego małego brzdąca:-)
 
reklama
życzę ci tego z całego serca:-) widze że w też niedługo świętujecie rocznicę:-)
właśnie dziś spojrzałam na swój profil i dokładnie w piątek będzie rok jak się zarejestrowałam na bb:-) a za tydz. mamy 3 rocznicę ślubu:-) kule jaka ja się stara robię... praca, mąż, dziecko:-D w niedzielę były u mnie kumpele z technikum, kule lasencje wystrojone:-) jedna w banku pracuje, druga dopiero myśli z chłopakiem o zaręczynach a ja przy nich taka stara d... z dzieciakiem u boku:-D ale wiecie co...? nie zamieniłabym się z nimi:-D
 
Kamia no to widzę że więcej z nas ma te rocznicę w czerwcu :D U nas podobnie.. 19 będzie 7 latek :szok: Ciekawe czy to ostatnia haha :-D
 
Witam wszystkie staraczki!
Agusia jeszcze raz serdeczne dzięki! Już Ty wiesz za co :) A jak z tą lekarką, umówiłaś się na wizytę?
Kamia ja już ledwo żywa, do terminu kilka dni, ale niestety prognozy mało optymistyczne. Mała jest bardzo wysoko. Szyjka długa, zamknięta, co za tym idzie brak rozwarcia. Jestem zdołowana bo upały dobijają mnie kompletnie - nie widzę już swoich kostek u rąk i nóg. Torba spakowana już z jakiś tydzień stoi, ale nie zapowiada się że ją szybko użyjemy. Najgorzej obawiam się indukcji, jeśli przez następny tydzień się nic nie ruszy.
Ja też przy swoich koleżankach czuję się tak ... staro, każda o modnych ciuszkach, torebkach, pierwszych randkach z chłopakiem a ja tu myślę ile razy na dobę zmienia się pieluchę :)))
 
Ostatnia edycja:
witam was kochene ciekawe jaka jutro bedzie tempka bo dzis spadła cały dzien nie było plamienia tylko bolało mnie podbrzusze a teraz troszke polecialo wiec trzeba czekac do jutra
ale jakie to wszystko jest piekne i przeciez same tego pragniemy :) tez bym dala zeby w moim brzuszku była mala fasolka mowie do mojego m ze ma go zaczarowac
 
reklama
Do góry