reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

kiedy i jakie pierwsze objawy??

ehhh...ja dziś zrobiłam test..i pomimo moich wszystkich objawów i braku @ do tej pory pokazała się 1 kreseczka;( myślicie, że test się mógł mylić? w sumie przykro mi było znów...nie powiem...chociaż o dzidziusia się nie staraliśmy....wczoraj jak zakomunikowałam TŻ o możliwej ciąży to był lekko przerażony..a dziś rano jak pokazałam mu test z 1 krecha i położyłam się do łóżka to przyszedł do mnie i powiedział: "ejj noo...miały być dwie kreski"..we wtorek śmigam do mojej lekarki...innego wyjścia nie ma..myślałam, że pomimo mojej hiperprolaktynemii uda mi się zajść w ciążę..ale teraz coraz mniej na to liczę..
 
reklama
A ile się starasz o dzidziusia??
Leczysz się bromkiem czy co dostajesz??
Na pewno każdej z nas się uda, zobaczysz. Czasem ciężko w to uwierzyć i nabrać siły na na kolejne dni/ cykle, jednak nic tak dobrze nie działa jak wsparcie innych i pozytywne nastawienie.

Kwiatuszku, to dobrze, że jesteś z wizyty zadowolona.
 
Anastazja - a ja jestem przekonana, ze w koncu sie wam uda:)) jedna kreseczka lepsza niz nic:))

jak nie teraz to innym razem. wiem ze tym cie nie pocieszam, ale naprawde, jestem w 100% pewna ze w koncu zobaczysz mala zdrowiutka fasolke na usg w najblizszym czasie:))
 
A ile się starasz o dzidziusia??
Leczysz się bromkiem czy co dostajesz??
Na pewno każdej z nas się uda, zobaczysz. Czasem ciężko w to uwierzyć i nabrać siły na na kolejne dni/ cykle, jednak nic tak dobrze nie działa jak wsparcie innych i pozytywne nastawienie.

Kwiatuszku, to dobrze, że jesteś z wizyty zadowolona.


zasadniczo to się nie staramy, ale jakoś też specjalnie się nie zabezpieczamy..dostawałam brom, a później jeszcze coś..ale nazwy nie pamiętam...potem miałam "odpocząć" od leków, zrobić badania...i wtedy miałyśmy z lekarką pomyśleć co dalej:)

ehh..jedyne pocieszenie to takie, że jest tyle kruszynek na świecie bez rodziców;) a ja będę najlepszą mamą na świecie;)
 
A skąd wiesz, że miałaś wtedy owulkę??
Może się przesunąć :)

No bo to czuje ;) Zawsze wiem kiedy mam.. Miałam miec wczoraj lub dzis, a nic a nic nie czuje. Mam tylko mdlosci z przejęcia ;D Kuje mnie prawy jajnik, którego nie mam, ale to nie wyrostek.. Juz myslalam ze macica sie powieksza ;D haha.. Ale za wczesnie..

10 pierwszych objawów ciąży

Mi się wszystkie sprawdziły, i to dość wcześnie.

No do mnie juz teraz większosc pasuje.. ;)

a u mnie takie objawy:

@ spóźnia się już 11 dni
boli mnie krzyż
cały czas ćmi mnie brzuch tak jak na spodziewaną @
pić mi się chce jak cholera cały czas
duszno mi strasznie (szczególnie wieczorem)
mam temperaturę 37,5

ale ani biust mnie nie boli, ani mi się węch nie wyostrzył..

i co?:) boję się zrobić test, bo pewnie znów zobaczę 1 kreseczkę..i pomimo,że nie staram się o dziecko, wiem,że będzie mi smutno...zawsze jest...

Kochana, napisz koniecznie co lekarz powiedzial, bo moze test sie pomylil... Trzymam kciuki..

 
Ale potwierdził CI to kiedyś gin na monitoringu? I pęka Ci jajeczko?
Ja mimo bóli, mierzenia tempki, śluzu szyjki etc nigdy nie jestem i nie będę w 100% pewna bo nie mam robionego monitoringu.. a bóle można mieć i na kilka dni przed owulką i już dobre kilka dni po.
Najlepiej więc działać co drugi dzień w okolicach płodnych :tak:

A Ty się starasz o dzidzię już? I co tam z lekarzem, bo pamiętam kiedyś miałaś z nim jakieś problemy.
 
reklama
Ale potwierdził CI to kiedyś gin na monitoringu? I pęka Ci jajeczko?
Ja mimo bóli, mierzenia tempki, śluzu szyjki etc nigdy nie jestem i nie będę w 100% pewna bo nie mam robionego monitoringu.. a bóle można mieć i na kilka dni przed owulką i już dobre kilka dni po.
Najlepiej więc działać co drugi dzień w okolicach płodnych :tak:

A Ty się starasz o dzidzię już? I co tam z lekarzem, bo pamiętam kiedyś miałaś z nim jakieś problemy.

No zmieniłam lekarza, ale był gorszy niz ten.. A ogólnie to chyba najlepszy lekarz, to prywatny lekarz.. Mam wizyte na 8 czerwca wyznaczona. A powiedz mi, czy biały śluz, typowo biały, nie ciągnący, jest objawem niepłodnych prawda? Zaczął mi się taki 17 lub 18 maja. Teraz już nie jestem pewna. Ale taki raczej jest po owulce... Wiem, że dużo wiesz na te tematy, wiec powiedz mi czy jeżeli okres miałam 9 maja , trwał 3-4 dni, a kochałam sie z finalem w srodku 15 maja (chyba 7 dzien cyklu), To nawet jeśli owu bym miała dzis, to czy sa szanse na zaplodnienie? Cykle mam 24-25 dni..
 
Do góry