reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kiedy i jakie pierwsze objawy??

reklama
w końcu jak się wybrałam do C.H to okazało się, że zamknięte...do 20 w niedziele:p więc testu nie będzie:) ale może pójdę jutro zrobić betę...wie któraś czy można przed badaniem coś zjeść?:p
 
Generalnie przed badaniem krwi nie powinno się jeść ale na betę nie ma to dużego wpływu.
Wiem,bo często robię.
Ja dzisiaj zatestowałam i na amilu jest bladzioch...bladziuchny bladzioch.
Zobaczymy jutro rano
 
Generalnie przed badaniem krwi nie powinno się jeść ale na betę nie ma to dużego wpływu.
Wiem,bo często robię.
Ja dzisiaj zatestowałam i na amilu jest bladzioch...bladziuchny bladzioch.
Zobaczymy jutro rano

o jaaa! 3mam kciuki, żeby rano kreseczka była wyraźniejsza:):) czujesz się ciążowo?:p jakieś objawy?

a o bete pytam się, bo tak..o 7 muszę być już w przychodni, bo rejestracja otwarta od 8...telefonicznie praktycznie nie można się umówić, więc żeby się dostać do lekarki muszę od samiuśkiego rana warować pod drzwiami rejestracji.....no, a o 8:30 do 10 mam zajęcia...i dopiero po nich mogłabym pójść o ile nie będę miała już wizyty u ginki, więc musiałabym nic nie jeść od 6 do najwcześniej 10:30...:p więc myślę, że mogłoby być ciężko:p
 
Nie wiem jak u Ciebie jest ale ja idę zawsze prosto do laboratorium,tam krew pobieraja do 12 i nie trzeba żadnych rejestracji ani nic.
 
no u mnie jest tak samo z laboratorium, ale z zapisaniem się do lekarza to zupełnie inna bajka:) chodzę na NFZ do mojej ginki do szpitala akademickiego przy mojej uczelni i tam zapisać się możesz na ten sam dzień do lekarki, ale żeby tego dokonać trzeba być co najmniej godzinę przed otwarciem rejestracji, bo już kolejka zaczyna się formować...dodzwonić do rejestracji się nie można, więc tylko osobiście idzie się dostać (oczywiście o ile przyjdziesz odpowiednio wcześnie, żeby zająć sobie kolejkę do rejestracji:p)..mamy XXI wiek, a ja nadal muszę się bawić w takie cyrki:p ale lubię moją ginkę i nie chcę zmieniać lekarki:) dlatego tam się męczę:p i przed tymi całymi cyrkami nie uda mi się załatwić laboratorium:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry