reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

kiedy i jakie pierwsze objawy??

Kochana, moim zdaniem taki śluz teraz nie przepuściłby plemniczków i tak, on jest po owulce już. Mogłaś mieć owulkę właśnie około 15-16, przed zmianą śluzu, nie szkodzi, że tak wcześnie.
Ty się starasz czy odkładasz jeszcze? Jak odkładasz to bez przytulanek na ładnym śluzie. A teraz się obserwuj bo może być też tak, że owulka się przesunęła i nagle zmieni Ci się śluz, skoro bóle czujesz. One mogą też promieniować od drugiego jajnika albo z bóla podbrzusza robić wrażenie jakby bolało z tamtej strony bardziej.
Co do bólu na zagnieżdżenie wydaję mi się, że to za wcześnie by było.
Więc nic tylko się obserwować :-)

 
reklama


No zmieniłam lekarza, ale był gorszy niz ten.. A ogólnie to chyba najlepszy lekarz, to prywatny lekarz.. Mam wizyte na 8 czerwca wyznaczona. A powiedz mi, czy biały śluz, typowo biały, nie ciągnący, jest objawem niepłodnych prawda? Zaczął mi się taki 17 lub 18 maja. Teraz już nie jestem pewna. Ale taki raczej jest po owulce... Wiem, że dużo wiesz na te tematy, wiec powiedz mi czy jeżeli okres miałam 9 maja , trwał 3-4 dni, a kochałam sie z finalem w srodku 15 maja (chyba 7 dzien cyklu), To nawet jeśli owu bym miała dzis, to czy sa szanse na zaplodnienie? Cykle mam 24-25 dni..

Uważam, że jeśli miałabyś owu dziś to szanse są raczej marne na zapłodnienie. Tak jak pisała Lilith najlepiej jakbyś chociaż zrobiła sobie usg aby stwierdzić wielkość pęcherzyka. A wogóle najlepszy jest monitoring aby określić czy pęcherzyk pęka. Postaraj się wytrzymać do dnia spodziewanej @.
 
A dziękuję, czujemy się w miarę dobrze. Malutka ok, tylko ja ledwo co się toczę, ale już się przyzwyczaiłam. Odliczamy już pomału czas do zobaczenia naszej kruszynki.
 


No bo to czuje ;) Zawsze wiem kiedy mam.. Miałam miec wczoraj lub dzis, a nic a nic nie czuje. Mam tylko mdlosci z przejęcia ;D Kuje mnie prawy jajnik, którego nie mam, ale to nie wyrostek.. Juz myslalam ze macica sie powieksza ;D haha.. Ale za wczesnie..



No do mnie juz teraz większosc pasuje.. ;)



Kochana, napisz koniecznie co lekarz powiedzial, bo moze test sie pomylil... Trzymam kciuki..



pewnie:) odezwę się pewnie we wtorek po wizycie u lekarki:)

a Tobie życzę owocnych starań:D zresztą jak każdej z Nas:)
 
pewnie:) odezwę się pewnie we wtorek po wizycie u lekarki:)

a Tobie życzę owocnych starań:D zresztą jak każdej z Nas:)

Dziękuje ;)

A dziękuję, czujemy się w miarę dobrze. Malutka ok, tylko ja ledwo co się toczę, ale już się przyzwyczaiłam. Odliczamy już pomału czas do zobaczenia naszej kruszynki.

No, to już nie długo ;)

Kochana, moim zdaniem taki śluz teraz nie przepuściłby plemniczków i tak, on jest po owulce już. Mogłaś mieć owulkę właśnie około 15-16, przed zmianą śluzu, nie szkodzi, że tak wcześnie.
Ty się starasz czy odkładasz jeszcze? Jak odkładasz to bez przytulanek na ładnym śluzie. A teraz się obserwuj bo może być też tak, że owulka się przesunęła i nagle zmieni Ci się śluz, skoro bóle czujesz. One mogą też promieniować od drugiego jajnika albo z bóla podbrzusza robić wrażenie jakby bolało z tamtej strony bardziej.
Co do bólu na zagnieżdżenie wydaję mi się, że to za wcześnie by było.
Więc nic tylko się obserwować :-)


Dziekuje za odpowiedz :)
 
ja jestem i melduję, że 15 dzień @ nie ma...test robiłam w czwartek bodajże i negatyw...ale @ nadal brak...postanowiłam jednak jutro pójść do lekarki i spróbować wyjaśnić sprawę...no i zastanawiam się czy kupić jeszcze jeden test (tym razem pretest, bo tamten był jakiejś nieznanej mi firmy novatest) i zrobić jutro rano przed wizytą u lekarki...czy już poczekać i zobaczyć co lekarka mi powie...jak myślicie?

a co tam kwiatuszku u Ciebie?
 
reklama
Do góry