reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kiedy i jakie pierwsze objawy??

KATTY musimy sie spiknac na nastepny rok ;p jakby nas ludzie zobaczyli w takim stanie to by od razu cukierki rzucali ;p

Ide dziewczynki w kime bo moj K juz od ponad godziny tam lezy. Biedak sie strul (tlusty obiadek mojej mamusi, potem kilka glebszych z tatusiem no i ogolnie stan brzusia = katastrofa) Ide go przytulic i sama sie zdrzemnac :>

Dobranoc Kochane i






Buziaki:*

 
Ostatnia edycja:
reklama
kahaka, muaaaa :*
mononoke, na bank rundka po miesci i wszystkie cuksy nasze ;-P no i dla naszych dzidzi, bo do przyszlego roku zafasolkujemy :-)
 
Ostatnia edycja:
Jestem -po wizycie u teściów ;) Ale się rozpisałyście... idę nadrabiać-pewnie mi z pół godziny zejdzie, a już mi się spać chce ;)

Przeczytałam... i również idę spać... bo tu zmiana czasu była więc organizm jeszcze po staremu reaguje i zasypiam na siedząco ;)

dobranoc wam i waszym fasolkom.... i naszym przyszłym też :*
 
Ostatnia edycja:
Hejka laseczki ja jakos spac dlugo nie moge 7-8 i wstaje...wspomne ze @ nadal brak...tempka 37,1...

Milego dnia kochane choc troche smutny :(
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
my wlasnie wychodzimy na cmentarze

nie wiem co robic, lilith, kahaka wejdzcie obejrzec moj wykres.... dzis 15 dc, seksu nie bylo, bo brat zostal do dzisiaj, bo razem na cmentarze jedziemy... i znowu byla wooodka i znowy D... Qrcze, o,co ja mam takiego pecha w tym cyklu....skrupulatnie mierzylam temp, sluz i czasami nawet szyjke :-D, a jak przyszlo co do czego to ^%$%^&*()$%^&*()_%^&*!!!!! cykle mialam zawsze 27 dni, a ostatni 28, nie potrafie zanalizowac sluzu, temp. tez zbytnio nie podskoczyla....

HELP!!!!!!!!!!!!!!
 
dzwonilam do gina przed chwilą...
zapytalam czy robic badanie estradiolu,progesterony i testosteronu w 3 d.c. ale powiedzial,ze zadne z tych badan nie ma sensu robic bo testosteron powoduje zwiekszone owlosienie a u mnie On tego nie widzi..progesteron rosnie dopiero w II fazie cyklu wiec za wczesnie teraz robic a estrodial najlepiej robic w 22 ,23 d.c.
zalecenia mam takie-estrofem znowu od 5 d.c. przez 21 dni i od 16 d.c. luteina przez 10 dni...
 
No to rzeczywiście nie za ciekawie.... heh to ja bym pewnie powiedziała do brata.... czy chce zostać wujkiem... heheeh:-D jeśli odp tak to tam już bym nagadała... heheh ja jestem osobą szczera i bym pewnie nie wytrzymała.... heheh także podziwiam Cię za wytrzymałość!!!!! bedzie dobrze zobaczysz my niby celowalismy w owu a sie okazało chyba ze nie w owu we wt bede wiedzieć a dziś zrobiłam drugi teścik i juz lekko II krecha ciemniejsza niż wczoraj......ale starsznie mnie bola jajniki.....
oki jem śniadanko i się bede zbierać na cmentarz... bo wyjezdzamy dalej z rodzinką bo mąż w pracy,,,, jak dzwoniłam do niego mówie ze drugi rano ze no jednak bedzie tatą chyba:tak: to ona "naprawde'?!? z radością juz powoli się do tego oswaja.... i mówił zobaczymy we wtorek <beta> sam juz ciekawy jest....
także do jutra oby ........
#majcie się laseczki ja bede dopiero bardzo poźno... a mąż kazał mi się ubrać ciepło nieważne ze na dworze łądnie heheeh chyba już o mnie dba!
KATTY-----> mi tez sie zaczynała tak temp.... dzis juz 37,4 do 5 wiec spoko nie stresuj się ja odpusciłam pod koniec i wyszło mi na dobre trzymam kciuki!!!!!!!!!!!!!
 
reklama
no nic, sprobuje wieczorem jak wrocimy do lodzi.... ale jzu sie nei nastawiam, raczej uwazam ten cykl za stracony...
mimo wszystko, milego dnia kochane
i zuzu, oswajaj sie z mysla, ze nosisz fasoleczke pod serduszkiem :-) sciskam mocno was oboje :*
 
Do góry