reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kiedy i jakie pierwsze objawy??

:tak:Nooo
Najpierw jest bunt dwulatka, później trzylatatka.... później nastolatka i nie wiadomo co gorsze ;)
Ale taka kolej rzeczy.
No właśnie , mój dwuletni tygrys się budzi, biegnę póki jeszcze się nie rozłościł :happy2:
 
reklama
Witajcie dziewczyny nie zniknęłam:-) Mononoke kochana ale jestem u taty a tu cala rodzinka się zjechala i bylismy jeszcze u tesciowej i babci Pola. :-Dpotem sadziłam u taty w ogrodzie na klombach cebulki tulipanów, hiacyntow, narcyzów i krokusow no i oczywiście bylismy na grobach:tak:
. Pol zlapal jakiegoś wirusa i wymiotuje i takie tam inne.Teraz śpi taki chory. Mam nadzieję, ze mnie nie zarazi. :szok::-(
Ja zrobilam kilejny test i juz mocniejsze 2 kreski mam. Ale jak pisałam pełna radość pewnie za 2tyg. po usg i zobaczeniu serduszka bijacego.:tak::tak::tak:
Przede wszystkimzaś ZUZU GRATULUJĘ KOCHANA I NAJLEPSZE ŻYCZENIA> cieszę się , ze dotrzymalas mi kroku. Mój pierw2swzy test jeszcze nie byl wyraźny, drugi też ale trzci już mocny)))):-D:-D
Obiecalam, ze będe pisac o objwach
Więc do tej pory prawie ich nie było dzisiaj jest 2 lub 3 dzień po terminie @ i
1. Mam dużo bialego sluzu
2.Metaliczny smak w ustach
3. Meczę sie szybko i wali mi wtedy serce w gardle

Ani nie sikam wczesniej, ani nie bola mnie piersi...Czasem robi mi sie niedobrze ale bez przesady.
Tyle u mnie..
Zuzu nie wiedzialam , ze jestem w ciązy z Mackiem bo byla w terminie @ a moja sister miała wtedy wesele z poprwinami...Wszystko z nim jest dobrze. Spokojnie.
 
Witaj Wisienka, ciesze sie, ze jestes i gratulacje po raz kolejny !!!!

Dziewczyny, orientujecie sie moze czy w ciazy mozna zazywac lek GINJAL? bo w necie sa rozne opinie i nie wiem co o tym myslec :/
 
witajcie ją niedawno wrocilam z cmentarza mam pod nosem ale jutro jade z rodzinka dalej jak co roku. WIŚIENKA dzięki to razem będziemy przechodzić ciążę jutro rano chce zrobić 2gi test a we wt isc na betę mam nadzieję że to ciążą a nie zły test gehe :-) maz jeszcze nie wierzy :-) byli u nas teście i się smieli że u nas dziecko za u u_u u u bo maz zakatarzony a ją mówię że spi w drugim pokoju to oni że jak śpimy osobno to nici. Maz się uśmiechnął pod nosem gehe chyba się cieszy tylko tak nie chce za wczesnie bo jeszcze nie ma potwierdzenia od lekarza zobaczymy Cmok a i wiecie co pamiętam za małego jak się wracało w nocy z cmentarza to były takie Łuny aż pięknie to wyglądało a dziś_tego nie ma bo znicze są inne i zawsze wracam w ten dzień zadumy o tym jak było jak bylam dzieckiem
 
Wisienka jak to się stało że nie zdążyłam Ci pogratulować???


A i tak przy okazji wesołego HALLOWEEN!!!


Zuzu bo nam się wydaje że faceci nie przeżywają a mój przecież dojrzały tata popłakał się na ostatnim usg,oni też się boją że czar pryśnie a takiemu coś jak test nie ufają co innego badania i gin






 
Ostatnia edycja:
reklama
Coś wam pokaże :p Co prawda nie ma to nic wspolnego z fasolkowaniem ale dzis Halloween wiec postanowilam was troche postraszyc :p
Oto moje drugie JA :p
zombified_wb20101031030617331341.jpeg


obrazek pochodzi ze stronki : http://makemezombie.com :p
polecam ;p
 
Do góry