reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy bedzie Listopad 2006?

cześć wam dziewczyny. dziś mam chyba dziwny dzień. wszystko mnie irytuje więc muszę się wypisać, chićby nikt tego nie miał czytać. moja koleżanka urodziła chłopczyka w nocy i mimo że jej szczerze gratuluje to też zazdroszczę. ja też chciałabym przytulić mojego robaczka, ukołysać, ucałować. tylko ja zostałam w ciąży...nawet nie czuję ruchów. chciałabym chociaż poczuć jak się wierci. a to już 19 tydz. i nic. wiem, że to może jeszcze za wcześnie ale ja już się nie doczekam. poza tym jakbym czuła ruchy mojego dzieciątka to moze bym bardziej była przekonana że jest wszystko w porządku. a tak to nie wiem. chodzę prywatnie do lekarza a na ostatniej wizycie nawet nie zrobiła usg, za to bierze coraz to więcej kasy. chyba tracę zaufanie do tej pani. napiszcie mi, czy można teraz zmienić lekarza? jak jestem już prawie w połowie ciąży?nie wiem sama co mam robić. nawet za zwolnienioe jej musiałam zapłacić. jejku nie wiem. chyba pójdę się połozyć bo jakaś taka zmęczona jestem. i nic mi się nie chce. tylkop bym jadła. dużo, dużo dużo rzeczy. na wszystko mam ochotę. czasami jak się tak dużo najem to się zastanawiam czy nie zgniotę mojego maluszka... ja już chcężeby się urodził, tzn żeby urodził się w listopadzie, to chcę listopad. nie chcę lata, nie nawidzę tych upałów. trudno żyć w tych tropikach. ale deszczu też nie lubię... idę poleżeć. pa, pa.
 
reklama
Anii faktycznie masz kryzys u mnie burza apetytu nie mam moj facte wlasnie pojechal do swojej bylej zobaczyc sie z synkiem i kur....mnie strzela nie bylam nigdy zazdrosna a w ciazy wszytko wyolbrzymiam
co do lekarza ja chodze panstwowo bo jak przeliczylam koszty to mnie nie bylo napewno stac na ten luksus wroce do prywatnego ginekologa po ciazy ... moja ulubiona p.DR polecam lodziankom.... ;D
USZY DO GORY
 
Aniii gina mozesz zmienic zawsze. W koncu wyniki wszystkich badan sa w twoich rekach. najwazniejsze zebys to Ty czula sie pewna i bezpieczna. Ja dwa brazy zmienialam lekarza az trafilam na wspaniala Pania doktor. Nie wachaj sie, szkoda czasu na naciagaczy.
 
aniii naprawde gina mozesz zmienic w kazdej chwili i nie wachaj sie jak ten ci nie odpowiada ja tez zmienilam gina bo trafilam na dupka do kwadratu :-[
traz chodze panstwowo i jestem jak na razie zadowolona :D
a co do ruchow to pewnie poczujesz cos kolo 20 tyg lub nawet troszke pozniej nie denerwuj sie ;)
upaly dokuczaja chyba wszystkim ja np. nie moge wrecz spac w nocy wiec to calkiem normalne po prostu jestesmy troszke bardziej zmeczone bo nasz organizm pracuje na dwoje :D

duzo odpoczywaj i nie martw sie ani sie obejrzysz jak bedzie listopad ;)
 
dzięki dziewczyny. dziś mi już trochę lepiej. nie wiem czy mi się zdawało a wczoraj coś jakby poruszyło się mocniej w moim brzuchu... :laugh:
aż mi łezka poleciała bo to chyba dzidzia.leżałam na plecach i trzymałam rękę na brzuchu tak jak zwykle to robię a tu... to było fajne. na razie pomyśle o ginku, sama nie wiem. moja sprawiła że powrócił okres no i tym samym że mam tą małą istotkę w brzuchu więc myślałam że jest dobra. a może to ona miała jakiś zły dzień, przecież to też tylko człowiek. pozdrawiam was wszystkie serdecznie i życzę mało takich dni jak ja miałam ostatnio.całuję i przytulam. ::)
 
Wiesz chandre chyba kazda znas odczasu do czasu ma na to nie ma rady mnie bylo ciezko w kwietniu zimno i ja zawsze latajace dziewcze taka zosia samosia konczylam prace o 22 a zaczynalam o 8 rano lubilam to co robilam a tu benc moja lekaraka ze na zwolnienie nas zaprasza...ciezko bylo sie znalezc w domku jak wczesniej traktowalam go jak hotel ale teraz juz hrmonogram jest i jakos do przodu tobie tez zucze zebys sobie znalazla takie zajecie ktore zawsze cie odprezy i bedziesz mogla liczyc na to ze lepiej sie poczujecie ja robie pranie albo ide na basenik...Trzymajcie sie cieplutko i milutko lece na imprezke pa mam zamiar bardzo dobrze sie bawic... ;D
 
Ale cisza na tym wątku. czyżbyśmy się tak przyzwyczaiły do naszych ciąż, że nie czekamy z niecierpliwośćią na listopad???
Pewnie część kobietek zaktywizuje się po wakacjach, lub jak pogoda się popsuje....
 
Niby nie można się doczekać tego pięknego dnia kiedy to będziemy mogli sobie przytulić swoje dziecko, ale póki co jest spokój, siedzi sobie dzidzia u mamy w brzuszku, nie płacze o jedzenie, że pielucha mokra. A od listopada się zacznie...... ::)
 
Oj, tak...Mnie już to przeraża. Śpioch nie jestem, ale te 7 godzin na dobę to lubie wypocząć. szczerze mówiąc nie wyobrażam sobie tych zarywanych nocy i dni. Ale my musimy być silne, dziewczeta.....Czy te chłopy nas doceniają???
 
reklama
Poal doceni to chyab tylko ty bedziesz mogla [owiedziec za jakis czas ale ze mnie twarda laska nie dalam sie... ;) wiem ze na chlopow to nie ma co jak cos chesz to musisz to sobie od nich wziasc sama to takie moje male obserwacje wiec stawiam na to ze zalezy od Ciebie czy bedziesz slyszala pochwaly jak Ty sobie dobrze radzisz kochanie.....ja mam taki hytry plan
 
Do góry