reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

karmienie piersią i nie tylko

reklama
własnie dałam mojemu dzieciu bebilon 2 HA bosze co to za pasudztwo......średnio smakuje tez Lence....ale przynajmniej plam na buzi nie ma !

popieram ;/ my na bebilonie robimy kaszki i samo mleko masakrycznie niedobre jest. Z kaszka malej smakuje. Poki co mamy bananowa bobovity. Do wyprobowania lezy malinowa nestle. Chyba ta zdrowy brzuszek tez wyprobujemy ;)

Wczoraj po raz pierwszy byly brokuly - malej baaardzo smakowaly ;) Po waszej rozmowie o grudkach pokarmu w jedzeniu wczoraj brokula rozgotowalam i posiekalam, nie blenderowalam. Malej kawalki jedzenia w zupie nie robia roznicy. Nawet jakby zadowolona byla ze czuje jedzonko i robila bużką takie ruchy jakby żuła ;)

Zerknelam na schematy zywieniowe i tam w zaleznosci od schematu jest wprowadzenie kawaleczkow jedzenia od 7 do 10 miesiaca, wiec rozbieznosci baaardzo duze. Wydaje mi sie że wszystko zalezy od dziecka i nic na sile nie wolno robic.
 
a na swoim mleku dalabys rade zrobic kaszke? jesli tak to sprobujcie 'zdrowy brzuszek'.
nie na swoim raczej nie :-(
Artykuł o słoiczkach, niestety dość pobieżnie napisany ale może komuś się przyda (szczególnie kwestia o doprawianiu do smaku...): Słoiczku odkryj się - Żywienie - Mam dziecko - Onet.pl Dziecko
oo własnie przed chwilą to samo na głownym wkleiłam hehe

tysia ja jak sama gotuję mojemu to zostawiam mu większe kawałeczki i sobie sam gryzie :-)
skórkę od chleba też dostał wczoraj rano to aż byłam wczoku ze ładnie gryzł i super głośno mlaskał :-D
 
aga to już zakończyliście wprowadzanie glutenu?bo chleb to chyba gluten?

nie wiem.. hmmm a to miał być jakiś etap?? młody od 5 miesiąca dostawał kaszki z glutenem, potem kilka razy samą mannę na sprobwanie i teraz skórkę od chleba. P.S ładnie łyka, tzn najpierw MEMŁA :-D, aż skórka miękka będzie a potem połyka :-)

edit: ciekawe jak nam rodzice wprowadzali gluten :-D
pewnie tylko taką skórką od chlebka :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry