reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

karmienie piersią i nie tylko

dziewczyny poradzcie, nasz karmienie wyglada mniej wiecej tak:

7- mleko
11 mleko
14 obiadek
16 mleko
19 kaszka

czasem o 17:30 owocki, i teraz mam kłopot bo Lilka nie chce jeść mleka o 11 , zastanawiam sie czy nie zmienić jej tego na owoce?
 
reklama
krewetka u nas też owocki są na drugie śniadanie
wampi samego mleczka już nie pijecie? Nie za dużo tych dodatków? Dwa razy kaszka i na koniec jeszcze kleik? Generalnie kaszki powodują szybsze przybieranie na wadze, ja bym chyba jednak zrezygnowała już z tej owocowej.
 
my wstajemy 6-8 rano, i leżymy, przytulamy się jakąś godzinkę w naszym łóżku

mi ciężko o 8 oko otworzyć, choć wczoraj o 22 już spałam tak się coś źle czułam, w nocy ze 3 razy wstawałam i coś mi dziwnie było spac z dzieckiem, że przenosiłam go po karmienu do kołyski, potem o 5 rano, M wziął go od ściany położył (bo zawsze w środku T. spał) i przynajmniej mnie dziecko nie kopało ;-)) i do 8.30 pospaliśmy :tak:
 
reklama
Do góry