reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

karmienie piersią i nie tylko

Dziewczyny czy jest jakaś kaszka z glutenem ale nie mleczna tylko taka żeby do mleka dodać (chyba że nestle) i żeby butlą przeszła?
 
reklama
Ja kaszy nie podaję - czaasem, sporadycznie, jak nam się poprzestawiają godziny jedzenia, z jakichś powodów, to dostaje sinlac z owocami na przetrzymanie do kolacji. Jasiek jeszcze nie domaga się wielkich ilości żarcia, żebym musiała mu ilość w gęstość zamieniać - 2 razy mleko po 170ml i raz 140ml - czasem nie dojada, i obiadek 180 - 190 ml. Nawet nie było kiedy i jak wcisnąć deserka, więc nie jadł przez kilka dni. Teraz daję mu od kilku dni deserek, ale odbija się to kosztem obiadu - połowy nie zjada. Pomimo, że deserek jest koło 11, a obiad koło 16, pomiędzy jeszcze 140ml mleka.
Od dwóch dni dostaje do deserku serek kozi - w ramach konsumpcji nabiału, więc jeszcze mniej je obiadku. Dziś zrobił scenę jak się skończyłą porcja deserku i musiałam donieść więcej - jabłko z marchewką i 3 łyżeczkami twarożku koziego. Na bank już dziś nie zje obiadu po takiej ilości deseru :baffled: Krótko mówiąc serek kozi przyjął się u nas aż za dobrze:tak:
 
reklama
Dziewczyny mam pytanie,czy zupkę z mięskiem podajecie codziennie, czy np.2-3 razy w tygodniu? ja podaję zupki z mięskiem zaledwie kilka dni,ale zrobiły się jeszcze większe zaparcia,więc dzisiaj podałam słoiczek jarzynowej 125 g i zjadła cały.
 
Do góry