reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

karmienie piersią i nie tylko

reklama
Agnieszka Nadusia dojrzeje do jedzenia, nie wiem czy czytałaś, ale u nas było to samo, pluł wszystkim, a po jakimś czasie spróbowałam jeszcze raz i Młody zaakceptował nowe jedzonko
(z wyjątkiem mm i kaszek)
 
Agnieszka straszny niejadek z Nadusi:eek: Zdaje mi się że za często próbujesz jej nowości dawać, po każdej nowości kilka dni przerwy z nowościami rób. A gluten czemu odstawić? Nietolerancja glutenu objawia się biegunką, nie wysypką (wg. mojej pediatry)
Zresztą ona te problemy z jelitkami ma to na wiele rzeczy może źle reagować, nie wiem co doradzić:-(
 
Aga u nas też był okres że jedzenie gorzej nam szło, po badaniach krwi okazało się że Nikoś ma anemię, teraz bierze żelazo i apetyt wrócił.

Ja używam Cisowianki od jakiegoś czasu, i wygląda że wszystko jest ok. Czytałam gdzieś że woda raz otwarta musi być przechowywana w lodówce max dwa dni bo później wytwarzają się bakterię:-)
 
a na co patrzeć w składzie wody ?

my kupywaliśmy żywiecki kryształ w hurtowni za 2.40 - babka nam mówiła, że jak dla dziecka to dobre

a ta aqua - 2,10
 
Agnieszka straszny niejadek z Nadusi:eek: Zdaje mi się że za często próbujesz jej nowości dawać, po każdej nowości kilka dni przerwy z nowościami rób. A gluten czemu odstawić? Nietolerancja glutenu objawia się biegunką, nie wysypką (wg. mojej pediatry)
Zresztą ona te problemy z jelitkami ma to na wiele rzeczy może źle reagować, nie wiem co doradzić:-(
Faktycznie,może masz rację z tym glutenem,tak skojarzyłam,że może byc od tego.U Nadii biegunka niemożliwa.W środę i tak idę z nią na szczepienie,więc wszystkiego sie dowiem.Może faktycznie przesadzam z tymi nowościami:zawstydzona/y:Ale jak tak bym chciała,żeby wszystko ładnie jadła:-(
 
reklama
Do góry