reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

karmienie piersią i nie tylko

a na co patrzeć w składzie wody ?0
na to żeby była niskozmineralizowana - bo ta wysokozmineralizowana obciąża nerki.

My też lecimy na surowym żywcu - leję wodę prosto z butelki i dodaję gorącej przegotowanej z czajnika, żeby rozgrzać. Ja problemu z myciem dużej ilości butelek nie mam, bo dysponuję jedną butelką :-p i więcej nie zamierzam kupować. Po jedzonku jest myta szybciochem i zapominam o niej do kolejnego karmienia. A mamy mleczne 3 posiłki, więc jakoś "znoszę" ten trud umycia butli ;-)
 
reklama
Nadunia ma już oprócz policzków i czoła,wysypany nos i brodę.Wygląda to jak cos w rodzaju pokrzywki.Pojawiły się jeszcze wzdęcia jak przy kolce.Nie mogłam jej uśpić,bo się prężyła.Może to jednak faktycznie ten gluten:confused: Nic dzisiaj nie jadła oprócz zupki z kaszą manną,rano tylko pare łyżeczek kaszki ryżowej na bebilonie pepti II.Zobaczę jutro jak to będzie wyglądać.
 
lol, moze lepiej zmien pediatre?;)

a czym??
bo ja gdzieś czytałam, że:
  • Nieprawidłowy rozwój
  • Bladość
  • Płaczliwość, marudność, drażliwość
  • Niezdolność do koncentracji
  • Zapadnięte pośladki
  • Wzdęcie połączone z bólem brzucha
  • Blade, cuchnące, niekształtne stolce
  • Częsta, pienista biegunka
 
objawow jest cala masa, odsylam do googli. ciezko jest zdiagnozowac nietolerancje glutenu bo u niektorych osob dopiero w doroslym zyciu wychodzi celiakia.
 
Mam pytanie do dziewczyn karmiących mm.Czy wodę na mleko gotujecie 5 min. ? Tak jak jest napisane na puszce (pudełku) ? Ja będę robić Nadii kaszki na mm bebilon pepti i nie wiem czy faktycznie za każdym razem gotować wodę 5 min.
 
Mam pytanie do dziewczyn karmiących mm.Czy wodę na mleko gotujecie 5 min. ? Tak jak jest napisane na puszce (pudełku) ? Ja będę robić Nadii kaszki na mm bebilon pepti i nie wiem czy faktycznie za każdym razem gotować wodę 5 min.
Ja gotuje krócej ;-)i nie zauważyłam aby coś się działo ale może jak Twoja Nadusia ma problemy z jelitkami to gotuj te pięć minut.
 
Agnieszka ja gotuje krócej i nie zauważyłam aby cosik się działo ale zawsze czekam aby woda się odstała i opadło to co ma opaść

mojemu Antkowi od glutenu wyszły czerwone, szorstkie plamy w zgięciach łokci i pod kolankiem, po odstawieniu jest ok
 
reklama
a czym??
bo ja gdzieś czytałam, że:
niekształtne stolce

[/LIST]

ten fragment mnie się najbardziej podoba.. zwłaszcza jak kupa w papmersie ukryta.. to u nas codziennie niekształtne są... a raczej kształtem przypominają odcisk.........

Mam pytanie do dziewczyn karmiących mm.Czy wodę na mleko gotujecie 5 min. ? Tak jak jest napisane na puszce (pudełku) ? Ja będę robić Nadii kaszki na mm bebilon pepti i nie wiem czy faktycznie za każdym razem gotować wodę 5 min.

ja pierwszy raz ją zagotowuję normalnie.. potem jak ostygnie jeszcze raz.. a potem tylko podgrzewam...
 
Do góry