reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmienie naturalne, diety mam

aj każda tylko @ wygląda zamiast się cieszyć spokojem;-) ja zazdroszczę, że nie macie. przez ten rok całkiem zapomniałam o @ i teraz jestem w szoku jak się pojawia:-)
i zapomniałam: u nas jest tak
jak zaczniemy ok 6.30, 9.00 12.00 17.00 cyc
ok 14. obiadek, trudno dokładnie powiedzieć ile, ale jak sama gotuję to więcej niż mały słoiczek. a jak gotowe to niecały słoiczek.
18.00 pół jabłuszka albo mały banan albo mała gruszka
20.00 cyc + butla (robię 120 ml a wypija max 60ml )
ok 1,4 cyc, czasem o 23...
ardzesh planuję owoce dawać wcześniej ale po nich nie wytrzyma do następnego cyca i nie wiem w którym momencie dnia:sorry:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Rany dziewczyny, nie mam już sił. Młoda od kilku dni odmawia jedzenia słoiczków raz dizennie. Już tak ładnie jadła a teraz pluje i robi sobie zabawę. Próbowałam ja przegłodzić i nic. Nie wiem o co chodzi :-(
 
Cały czas nie chce obiadku . Chętnie (jak zawsze) ssie pierś, nawet deserki je, ale zupki czy dania (próbuję różne smaki) wypluwa dla zabawy. POMOCY!
 
Maggie79 mój mały też miał taki okres, około 7 miesiąca, że pluł mi zupkami(tylko ja mu gotuje-słoiczków nie chciał wogóle ruszyć), myślałam, że może ząbki, ale ząbków jak nie było tak nie ma do tej pory. odstawiliśmy zupki na 2 dni, a robiłam mu na obiad takie z Nestle Misiowe ogródki (bo bardzo chętnie kaszki je- wszystkie smaki) i przeszło mu znowu zaczął mi ładnie jeść. No czasami jak weżnie łyżeczkę do buzi to dmuchnie sobie:-D i wszystko ląduje na mnie i na wszystkim wokoło :-)

a może ugotuj jej troszkę zupki. wiesz taka gotowana ma jednak inny smak niż słoiczkowa.:tak:
 
Dziewczyny z tym okresem na cycu to różnie bywa. Niektóre mają jak całkowicie odstawią pierś, inne po 6 tygodniach od porodu. Ja podejrzewam że dostane jak odstawie całkiem pierś, ale to jeszcze hoho:tak:więc mam spokój i tak jest dobrze.
 
U nas cycania coraz mniej, ale @ jeszcze nie bylo:-)
Moja mama karmila mnie 18 miesiecy /a ponoc strasznie gryzlam/:szok: i okres dostala 9 mies. po porodzie...;-)
 
Moja Zi znowu zaczęła jeść (uff). Niestety ma teraz niezły katar i szybciej się męczy i zniechęca, ale je. Poza tym 3 dni temy pojawił się pierwszy ząb, a drugi wyjdzie lada moment.
Pytanko: co mogę jej dawać ot tak do próbowania nowych smaków tak jak daję chrupka kukurydzianego czy piętkę chleba?
Pozdrawiam
 
reklama
ja mojej na śniadanko dziś podałam owsiankę trochę nawet zjadła chociaż do jedzenia to ona nie bardzo, danonki też zjada, wczoraj do łapki dałam gruszkę to aż miło ssała, banana średnio lubi, chlebek dajemy czasami nawet trochę z masłem, ziemniaczki uwielbia gotrowane z masełkiem i co drugi dzień żółtko. Zupki bobovity nawet chętnie zjada i wszystko obowiązkowo cycem popija
 
Do góry