reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmienie naturalne, diety mam

reklama
ja też jem wszystko jak leci. Ale wciąż jak mam zjeść np kapustę, cebulę czy grochówkę, to mnie ściska w żołądku, czy mała dobrze to zniesie. Ale i tak jem i zawsze jest ok. Ale to zastanawianie się nad kapustą pozostanie mi chyba do końca życia :) taki już mam nawyk.... :)
 
ja tez wszystko jem, ostatnio fasolka po bretońsku i było ok...nie pije gazowanych , no czasem odrobinkę, nie jem mocno pikantnych....
 
Dziękować za odpowiedzi :tak::tak:. A czy grzyby też jecie? Bo ja już kilka razy w ostatnim czasie odmówiłam jajecznicy z grzybami, bo jakoś tak się boje:zawstydzona/y:. No i czosnku też nie jem.. Wiem że najlepiej spróbować, ale jakoś tak mam, że jak wiem że innym dzieciom po tych rzeczach nic nie jest to u nas będzie podobnie ;-).
 
hooba ja od bardzo dawna jem i piję wszystko. oczywiście alkoholu unikam;-) Młody nigdy nie miał kłopotów z brzuszkiem. a, no i grzybów nie jem bo nie lubię, chociaż ostatnio zupę kurkową jadłam i też było ok:tak:
 
reklama
Do góry