reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmienie naturalne, diety mam

Moja teraz ryczy najbardziej jak jest spiaca ...czy u Was tez sa takie sceny ???:eek:
Blanka też marudzi jak jest śpiąca. Marudzi bo płacze bardzo rzadko. Jak juz płacze to znaczy, że cos jej jest:tak: No i jak tak marudzi to wystarczy, że zaniosę ja do łóżeczka, dam pieluchę i ona w locie zasypia:tak:
 
reklama
Nimfi super ze Macius dostal butle ...nooo bynajmniej wiesz od czego ryczal ... glodny bidulek :-p;-)
Moja teraz ryczy najbardziej jak jest spiaca ...czy u Was tez sa takie sceny ???:eek:


:tak::tak::tak:
placze jak jest spiacy lub glodny... na szczescie ostatnio nie mecza nas bole brzuszka :-D Nieraz potrafi plakac z 10 min zanim zasnie :eek: Zamiast isc spac od razu :-p
 
nimfii ja mieszkam w Wieliczce. troche daleko. Jak mozesz to zapraszam do siebie :D albo umowimy sie gdzies w rynku.

Dobrze, ze zaczelas go dokarmiac.

Moj Maks strasznie marudzi i placze gdy jest spiacy. W domu to mi nie przeszkadza, ale np. w galerii czy na spacerach strasznie. Chce pochodzic po sklepach, a on placze :(
 
Ha. ..ja tez..taka Zosia - Samosia.. czasami juz mnie to wkurza, bo o ile zycie byloby latwiejsze..no ale tak juz mam, ze proszenie o pomoc nie chce mi przejsc przez gardlo.

Co do placzu przed zasnieciem....to piszcie dziewczyny, ze Wam dzieci placza, bo jak czytam ze tylu z Was dzieci przesypiaja pieknie nocki i sa radosne to ja juz mam wrazenie, ze tylko ja mam takiego ryczka..juz mi samej chce sie plakac:-(
 
Witam dawno nas tu nie było ale Nikola miała mega katar i potem doszła gorączka lekarze nie wiedzieli co jej jest bo niby zdrowa robiłyśmy badania i wszystko ok. I w końcu 26 maja wszystko się wyjaśniło moja córcia ząbkuje już jej wylazła jedynka na dole tak na ok 1mm:-)
 
Wow Paulusia :) gratulujemy pierwszego zabka.

Dziewczyny a moze by tak watek z rozszerzaniem diety? no wiecie, kiedy, co , ile? ja juz sie pogubilam. Wiem, ze po czwartym m-cu trzeba wprowadzic gluten, ale co i jak to juz pojecia nie mam.
 
yawla Maciek przesypia noc do 5 rano :tak: co nie zmienia faktu ze zanim zasnie to placze, a racej krzyczy i sie denerwuje chyba ze zmeczenia

w wątku kuchnia malucha jest conieco o rozszerzeniu diety

paulusia wiec widze ze kolejne zabkujace melnstwo :tak: mam nadzieje ze dajecie rade i nie jest bardzo marudna
 
Ponieważ zaczyna się sezon truskawkowy:tak: Chciałam zapytać czy któraś z Was odważyła się spróbować tych pyszności??:-)

Paulusia gratulujemy ząbka!! U nas widać już dwie białe kreseczki i pediatra potwierdziła, że to ząbki więc pewnie niedługo też się pochwalę.
 
reklama
Do góry