reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmienie naturalne, diety mam

Nimfi a czemu miałabyś nie podawac cyca do roku? Przecież masz tam mleko, mało bo mało ale maszi przystawiając malucha ono nie zaniknie, dlatego spokojnie możesz karmić do roku a nawet dłużej. Po prostu dokarmiaj sztucznym ale normalnie dawaj cyca. Nic Ci wtedy nie powiedzą.
 
reklama
Elunia kiedys pisalas o jakiejs masci, ktora stosujesz..co to za masc ?
czy Twoja mala ma skaze, AZS czy po prostu na niektore produkty tak reaguje?
moja mała skazy białkowej nie ma, ale podejrzenie atopowego zapalenia skóry i właśnie przy niektórych produktach to bardziej wychodzi, np. po czekoladzie, kakao dostaje tych suchych plamek.
A maść to była sterydowa elokom to na buźce wyleczyło zmiany a te na ciałku smaruję maścią zrobioną w aptece na receptę.
 
Ja jem czekoladę, orzechy, cytrusy, truskawki, kapustę, cebulę, czosnek ogólnie wszystko. Małe jest nie do zdracia nic jej jescze nigdy nie zaszkodziło:-)
Cholera ale tak jak u Larki zaczyna sie coraz częsciej budzić w nocy. Franek też tak miał ok. 4 m-ca i dopiero jak mu kleik wprowdziłam na dobranoc zaczął spać łądnie. Zobaczymy co będzie teraz, ale wolę kleik czy kaszkę niż wieczne niewyspanie. Wyspana mama to szczęśliwsza mama, a dzieci wolą szczęśliwe mamusie:-D:-D:-D
 
huuuuh karmiłam młodą teraz 40 minut, dwa cyce puste - zobaczymy ile pośpi :|
golimek święta prawda!
 
Ja jem czekoladę, orzechy, cytrusy, truskawki, kapustę, cebulę, czosnek ogólnie wszystko. Małe jest nie do zdracia nic jej jescze nigdy nie zaszkodziło:-)
Cholera ale tak jak u Larki zaczyna sie coraz częsciej budzić w nocy. Franek też tak miał ok. 4 m-ca i dopiero jak mu kleik wprowdziłam na dobranoc zaczął spać łądnie. Zobaczymy co będzie teraz, ale wolę kleik czy kaszkę niż wieczne niewyspanie. Wyspana mama to szczęśliwsza mama, a dzieci wolą szczęśliwe mamusie:-D:-D:-D

O tak, tak, dlatego ja też jutro ruszam z kleikiem, a za 2 tygodnie kaszka :tak:
 
A ja znowu mam echo w tym felernym cycku:wściekła/y: Potraktuję go laktatorem to mu sie odechce buntowania, ma dawać mleko i basta, niech te moje cycki wytrzymają chociaż te półtora miesiąca, potem nie będą musiały tak intensywnie pracować.
Dziewczyny jak sie robi kleik na wlasnym mleku, jak to sie zagęszcza. Podajcie dokładny przepis.
 
Antar-zalezy czy chcesz butelka podawac czy lyzeczka?Jak dawalam Marcelkowi butla to chyba na 120 szly 2 lyzeczki ale najlepiej jak dodasz najpierw jedna i potem bedziesz dosypywac,albo i nie,zalezy jaka Zosia bedzie lubila konsystencje.;-)Lyzeczka jak jadl ,to robilam bardziej geste,bo jak bylo rzadkie to mi z lyzki spadlo zanim mu do buzi wlozylam:-p:tak:;-)Kleik gestenieje po paru chwilach,takze musisz wyczuc.
 
no Kalina wstała o 1, potem o 5 a o 6 pobudka. Lepiej niż wczoraj, ale nie satysfakcjonuje mnie to :D
 
reklama
Do góry