reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmienie naturalne, diety mam

a jeszcze co do herbatek na laktacje to chyba to taki pic na wode bo ja u siebie nie zauwazylam jakiejs znaczacej poprawy i zaprzestalam kupowac
 
reklama
J no coś Ty, ja nie moge zjeśc jak nie mam obok kufla 0,5 z wodą. Jestem jak smok, nie wiem, może to pozostałości po laktatorze, od początku tyle piłam, przed ciążą natomiast nie miałam wogóle pragnienia i potrafiłam przez kilka dni nie wziąc kropli do ust i się odwodnic, musiałam pic na siłę, żeby się nie odwadniac i to też maksymalnie 0,5- 1 litr dziennie, więc teraz pewnie nadrabiam za całe życie:)
U mnie wychodzi te 6-6,5 litra samej wody plus herbatki, mleczko bebilon pepti( 180 ml dziennie) no i jakiś soczek z marchewki i jabłka.
 
Piję herbatkę laktacyjną bo uwielbiam smak anyżu :-) mała puszcza po nich rekordowe bączki=brak kolek :-D a na laktację nie szkodzi więc nie mam oporów :-)
Wczoraj na imprezie u przyjaciół zjadłam sałatkę z porów i bigos, nie mam już chyba innych zakazanych potraw, no może orzeszki ziemne, ale też zamierzam je spróbować za parę dni no i zobaczymy co będzie ;-)
 
Ostatnia edycja:
Herbatki pilam na poczatku teraz juz nie no i slyszalam ze z herbatkami nie mzona przesadzac bo moze byc odwrotny skutek.

U mnie wychodzi te 6-6,5 litra samej wody plus herbatki, mleczko bebilon pepti( 180 ml dziennie) no i jakiś soczek z marchewki i jabłka.

A czemu pijesz bebilon?
 
Pediatra mi przxepisała bebilon, bo nabiału nie mogę, a inne mleka modyfikowane są na białku krowim, a ten bebilon pepti jest ponoc dla alergików, i mam z niego czerpac wapń i urozmaicic sobie dietę. Ale on jest obleśny!!!
 
Ja też piłam herbatkę na laktacje z Hippa teraz piję z Hippa na łatwiejsze trawienie.

antar no właśnie słyszałam że ten Bebilon Pepti jest okropny w smaku
 
reklama
Do góry