reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmienie naturalne, diety mam

Dziewczyny to przerąbane macie z tą dietą. ja na początku też muiałam ograniczyć nabiał bo jadła m go w 99% posiłkach ale teraz już jem normalnie.

Wczoraj jadłam truskawki i czekam czy go nie wyspie jak na razie spokój. a powiedzcie do ilu dni może pojawić się wysypka?? czy jeśli miałaby się pojawić to już by była??

Cypuś też piszczy z radości:tak::tak:i tez kocham ten czas wieczorkiem kiedy moje dzieci już śpia;-)
 
reklama
oj rozumiem Was dziewczyny tez byłam na takiej diecie dwa tygodnie ale jakos dałam rade mimo ze uwielbiam nabiał i inne rzeczy mogly by dla mnie nie istniec, no ale cóz jak trzeba bylo to trzeba;-)
 
DZiewczyny ja właśnie też zaczynam dietę beznabiałową i dla mnie to też masakra. Tylko, że u nas nie ma żadnej wysypki a jedynie rzadkie, śmierdzące i śluzowate kupki, no i prężenie się i stękanie całymi dniami. Do tego mała cały czas marudna. Dłużej niż 10 minut nie pobędzie się sama, a zabawki denerwują ją już po 2 minutach :-(
 
DZiewczyny ja właśnie też zaczynam dietę beznabiałową i dla mnie to też masakra. Tylko, że u nas nie ma żadnej wysypki a jedynie rzadkie, śmierdzące i śluzowate kupki, no i prężenie się i stękanie całymi dniami. Do tego mała cały czas marudna. Dłużej niż 10 minut nie pobędzie się sama, a zabawki denerwują ją już po 2 minutach :-(
a czemu musisz stosowac diete?
 
No właśnie ze względu na te problemy brzuszkowe. Sama nie jestem do tego przekonana, ale chcę mieć pewność, że w niczym nie zawaliłam. U nas te ciągłe prężenia, stękania itp są od samego początku, ale do tej pory nie było to zwalane na alergie na białko. Ostatnio mała miała bakterie w moczu, jednak było ich tak niewiele. W piątek robię kontrolne badanie, więc zobaczymy czy to już wyleczone. Mi się wydaje bardziej, że to jeszcze pozostałość po antybiotyku, ewentualnie nie dojada. Od czasu infekcji jadła mniej i teraz czuję, że mam mniej pokarmu w piersiach. Chyba trzeba będzie podawać więcej modyfikowanego, albo już wprowadzać nowości. Zobaczymy. Lekarz chce sprawdzić czy to alergia na mleko krowie, to sprawdzamy.:zawstydzona/y:
 
jak trzeba sprawdzic to trzeba ...nie ma zmiluj sie :confused2::sorry:
witaj w klubie ...

Dziewczyny to dawajcie teraz przepisy ....co wcinacie :laugh2::-p
np. na kolacje i sniadania .....oprocz kanapek ;-)
 
reklama
o rany to super Wam śpią...
U nas kiedys ze spaniem tak było , teraz pobudka o 9,30 , potem 2 h snu ok 13 ( czasem godzinkę), potem na spacerze z godzinkę lub pół i około 19 tez z pół a zasypia około 22-23.........
 
Do góry