reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmienie naszych maluszkow

mój jest najstarszy ale kiedy skończył 6,5 m-ca daliśmy biszkopta, zwykłego i bardzo mu smakowało, w piątek daliśmy mu ze zwykłym mlekiem-oczywiście niewiele ale nic mu nie jest, czyli na szczęście nie uczulony jak widać na nic, aha i jeszcze mandarynkę próbował i też spoko. Jednak chyba należy najpierw z tymi bezglutenowymi biszkoptami spróbować bo jak coś wylezie....
 
reklama
Zuzia dostaje biszkopty ale...jakoś troszkę się boję czy aby się nie zakrztusi jakimś kawałkiem...więc jak już rozmamle jednego to jej zabieram i daję następnego...Ewan,jak Danonek sobnie radzi?
 
ja daję małej biszkopty bezglutenowe już od miesiąca-też sie nimi zajada:tak: a kupujemy je w sklepie ze zdrową żywnością bo w hipermarkecie jeszcze nie spotkałam:no:
 
Olu nie przekonasz go jeśli nie chce:-D poczekaj jeszcze troche a na pewno mu posmakuje-nie znam mężczyzny który nie lubiłby mięcha...:-D
ja ostatni tydzień byłam u rodziców i moja mama sama gotowała zupki dla małej. Zauważyłam jednak że po mięsku (pierś z kurczaka) płakała mi w nocy:no: jadła z apetytem(zresztą jak wszystko) a potem serwowała mi nieprzespane nocki:eek:
Za to po rosołku z makaronem nic jej nie było :happy: a jak fajnie wciągała makaron:laugh2::laugh2::laugh2:
 
reklama
Ja mam takie pytanie, czy jak wasze dzieci jedza te biszkopty i inne "twardsze" rzeczy to czy tez maja problemy z przelykaniem??? Moj Allanek jak probujemy mu dac cos nowego oprocz papek to strasznie sie krztusi!!! Nie wiem czy to normalne i jak to wyeliminowac!!!
 
Do góry