reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kąciki,pokoiki czyli królestwo naszych maluszków .

reklama
nie przejmuj sie. Moje łóżeczko tez juz przyszło jakiś czas temu ale tez go nie składałam bo za wczesnie jeszcze a nie mam miejsca na nie .Bede dopiero skręcać początkiem kwietnia
 
Natalka, świetnie się już komponuje. Ja się jeszcze zastanawiam, w którym miejscu postawić łóżeczko, czy przy samy naszym łóżku, czy troszkę dalej. Żałuję, że nie mogę postawić komody zaraz koło łóżeczka, ale na szczęście będzie stała na wyciągnięcie ręki.
 
Ja specjalnie dla moich rodziców jak przyjechali w odwiedziny skreciłam łóżeczko i jakoś tak stoi od 2 tygodni. Jakoś szkoda nam je złożyć. Mimo tego ze stoi koło naszego łóżka i troche miejsca zamjmuje, ale co tam juz się przyzwyczajamy :-).
 
ja juz złozylam bo raz ze chcialam sprawdzic czy wszystko jest i czy w dobrym stanie zeby złozyc szybko w razie czego reklamacje, a dwa faktycznie smierdzi troche , niech sie powietrzy :tak: a tak jak pisze majorka przyzwyczajam sie :-)
 
Ostatnia edycja:
przeczytalam caly watek ale nie znalazlam nigdzie jakichs propozycji dekoracji czy rozwiazan wnetrzarskich itp, wiec jade z takim haslem: jak macie jakies ciekawe pomysly jak urzadzic czy udekorowac kacik/pokoik dziecka, to rzucajcie - moze sie czyms nawzajem zainspirujemy :-) Moj jedyny jak do tej pory pomysl to imie na scianie z drewnianych, kolorowych literek 3 D.

Np. takich: literki.jpg

A Wy macie jakies ciekawe pomysly?
 
fajne pomysly kilolek :-) Tylko czemu ten mis zostal powieszony? :oo2:Ja sie boje naklejek na sciane, bo mamy tapete (biala, gladka) w wynajmowanym mieszkaniu i boje sie, ze naklejki poddzieralyby sie razem z tapeta :sorry:Tapete wolno nam sobie przemalowac czy "ponawiercac" ale zdzierac jej bym jednak nie chciala :-(
 
bo byl niegrzeczny :wściekła/y: hehe powaznie to nie ma na niego miejsca. Wkurzaja mnie takie wielkie pluszaki, mamy ich z 6 szt w domu i zajmuja makbrycznie duzo miejsca a tak naparwde nikt sie nimi nie bawi. Ludzie jak kupuja prezenty to zupelnie nie mysla ze to trzeba gdzies trzymac, wydaje im sie ze im wieksze tym lepsze
 
reklama
Do góry