reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kąciki,pokoiki czyli królestwo naszych maluszków .

Kot od początku powinien być z łożeczka przepędzany, bo jak się tam zadomowi to możesz mieć problem.

czarnula - moja Lenka urodziła się 30 kwietnia, kładliśmy ja na początku na samym materacu, zawiniętą w rożek. Pamiętam, że takie grubsze książki pod nóżki łóżeczka od strony główki mieliśmy włożone, aby się nie zakrztusiła np. przy ulewaniu, chociaż Lena z ulewaniem pokarmu problemu nie miała. Później wkładaliśmy jej kocyk pod pachy, a kołderkę składałam na pół i wkładałam do łóżeczka tak, by blokowała małej zsuwanie się, bo Lena w łóżeczku wędrowała czyli zsuwała się w dół. Pamiętam, że w tym rożku to ona dość długo spała, bo się czuła bezpieczna i nóżki miała na dole luźno, ale w ramionach rożek był na rzep zapięty. Dzięki temu nie budziła się nam tak często jak bez rożka.
 
reklama
Dziewczyny śliczne łóżeczka,pościele i kąciki:-) My nie będziemy mieć dla Julci oddzielnego pokoiku a nawet kącika ale jak już wstawimy łóżeczko ale to dopiero jak już mała będzie z nami to wstawię fotkę:-)
 
Ja pod materacyk wkladalam ksiazke jak mala miala katar a tak na plasko leza:tak:
Na poczatku uzywalismy rozka zamiast kolderki,a potem na zime juz miala kolderke(Misia urodzila sie w lipcu):tak:Teraz zamierzamy uzywac na poczatku kocyka a potem na zime kolderke:tak:
W wozku mamy taki cienki materacyk i na niego zaloze flenelowa pieluche:tak:Kocyk do przykrycia oczywiscie tez bedzie
 
Ostatnia edycja:
Kocyk do wózka? To się maluch ugotuje na tym kocyku.
My mamy prześcieradła na materacyk wózkowy i na nich mała spała, a zanim te prześcieradła nam przyszły to kładłam pieluszkę flanelową na materac do wózka.
W gondoli jest wyższa temperatura, wszystko osłonięte, więc nie ma co szaleć by malucha nie przegrzać, bo już sam pampers ciepło w tyłek daje;-)
 
reklama
elvie u czarnuli w anglii jest troche inny klimat, tam nawet jak jest cieplo to nie ma takich temperatur jak u nas. mysle ze wcale maluchowi czarnuli nie bedzie za cieplo na tym kocyku.
:tak:
 
Do góry