reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kąciki maluszków/wystrój naszego mieszkania - rady porady

Strega zgadzam sie z toba,ze produkty ikea nie sa najwyzszych lotow,tyle,ze wysoka cena innych szaf nie zawze jest gwarantem ich wysokiej jakosci.
moja mama zamowila do przedpokoju naprawde droga zabudowe(zeby juz do smierci nie trzeba bylo wymieniac;-)) i powiem ci,ze pozostawia wiele do zyczenia.
za ta cene moglaby by sobie trzy razy paxa wymienila
 
reklama
Majowa Mamo bardzo, bardzo Ci dziękuje za pomoc:tak:. Podsunęłaś mi pomysł z szafą narożną i to chyba będzie strzał w 10. Kupię w ikei Pax'a 150 cm + dostawkę narożną. Jak mi się znudzi jedno ustawienie, to mogę 'rozkompletować' i jakoś inaczej poustawiać. Jestem ci ogromnie wdzięczna:-).

Aga Wam też bardzo dziękuję:tak:

I całej reszcie za podpowiedzi:blink:.
 
Majowa Mamo bardzo, bardzo Ci dziękuje za pomoc:tak:. Podsunęłaś mi pomysł z szafą narożną i to chyba będzie strzał w 10. Kupię w ikei Pax'a 150 cm + dostawkę narożną. Jak mi się znudzi jedno ustawienie, to mogę 'rozkompletować' i jakoś inaczej poustawiać. Jestem ci ogromnie wdzięczna:-).

Proszę bardzo :-) Cieszę się, że mogłam pomóc ;-)
 
no to wklejam na razie kolor ścian:-D, jeszcze bez mebli
24q4yoh.jpg
 
dla mnei kolor kredy;-)ale fakt nazwy kolorow czasami brzmia smiesznie
tez mam takie lozko w kolorze pomaranczowym/ceglastym,na ta chwile stoi w garazu:no:
Jak pierzesz ten pokrowiec z lozka?
 
dla mnei kolor kredy;-)ale fakt nazwy kolorow czasami brzmia smiesznie
tez mam takie lozko w kolorze pomaranczowym/ceglastym,na ta chwile stoi w garazu:no:
Jak pierzesz ten pokrowiec z lozka?
wiesz co albo aparat trochę przekłamuje albo to kwestia ustawień monitora, bo w rzeczywistości, to taki klasyczny beż. Co do pokrowca, to jeszcze go nie prałam, mimo że łóżko ma prawie dwa lata:-p, ale to dlatego, że praktycznie cały czas łóżko było rozłożone, składałam je może z 10 razy, jak miałam zapowiedziane wizyty gości:-D. Ten pokrowiec można na 100% prać w pralce, tak samo jak pokrowiec z materaca. Chyba jest nawet napisane, żeby w 40 stopniach prać. Ogólnie łóżko jest super jak dla mnie, bo nie ma tych oparć po bokach, więc zajmuje mało miejsca, można je złożyć, no i jest wygodne. Minus jest taki, że po paru miesiącach zaczęło mocno trzeszczeć, skrzypieć, ale mąż je nasmarował jakimś czymś nieśmierdzącym i nie brudzącym i problem znikł:happy:.
Acha, no i trochę lipa z tym pojemnikiem na pościel, bo po pierwsze masakrycznie się kurzy, trzeba go co drugi dzień na mokro wycierać, a po drugie o ile pokrowiec w nim się zmieści bez problemu, o tyle nie da rady koldry i dwóch poduszek pomieścić, ale i z tym se poradziłam:p Kupiłam worki, te co się z nich wyciąga powietrze odkurzaczem:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
moze u mnie tak widac,beż ok
co do pokrowca to mo j sie nei zmiescil do pralki,raz mialam w pralni ale sie nie dopral.
jak Wiki byl maly to spalismy na niej,wygodnei fakt ale tez skrzypiala potem,
teraz stala i sie kurzyla.wnaszej nie ma schowka na posciel:-(

tez mnei wkurzal ten pokroweic jak byla rozlozona kanapa
 
Ostatnia edycja:
Do góry