reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kącik urody kwietniówek

Mrówa ja nie znam, sama przed ciążą byłam jak patyk i nie mogłam przytyć.

Mnie gnębi mój brzuszek...I ja też uważam nic na siłę, sama ćwiczę w domu jak mi się przypomni i mam chęci po pół godziny, codziennie niestety za bardzo wszystko mnie boli. A dieta ja nie zamierzam stosować ich stosować - najlepszą dietą dla mnie jest ograniczenie słodyczy- bo całkiem sobie ich nie potrafię odmówić.
 
reklama
No to dawac dziewczyny chetnie przyjme:-)
ale naprawde nie znacie jakiejs diety na pzrytycie:zawstydzona/y: a moze sa jakies lekarstwa na wzmozenie apetytu :confused: :eek: choc tego to mi nie brakuje:eek:
są... hormonalne... :eek:

ja kolejny raz wybieram się na fitness... bo wyglądam jak jeden wielki flak! flaczysko! bleee! :baffled:
może od stycznia?
coś trza będzie robić na tym cholernym bezrobociu, nie?
 
Kurcze u mnie dieta też poszła precz. Na ćwiczenia nie mam czasu. Przy 2 dzieci, to jednak niemożliwe, zwłaszcza jak jestem sama.
I też najbardziej mnie wkurza brzuszysko.
A co do słodyczy, to ja cholera nie mam z nimi problemu. Nie ma, to nie. I rzadko coś słodkiego kupuję do domu.
Moim problemem jest to, że lubię jeść wieczorami:baffled:
 
jaki ruch sie zrobil na watku. Od razu milo :-D
ja tez troche stracilam motywacje, ale ciagle sobie powtarzam, ze musze sie wziasc w garsc.
Mrowa, zazdroszcze, chyba bym wolala miec niedowage, bo wtedy mozna sobie pozwalac jesc wzsystko i slodycze, ktore uwielbiam
 
Noo to fakt, ja też wpiepszam jak tylko mogę ale nici z tego..
Mam ten sam problem co Mrówa jestem cholernie szczupła!! Nie pisze chuda bo nienawidzę tego słowa i komentarzy " Jezu jaka ty jesteś chuda!!" Fakt mówią mi to koleżanki które po ciąży usilnie próbują pozbyć się parę kilogramów, lub te które z natury są grubsze. Może to i zazdrość? Nie ważne ja nie lubię jak ktoś mi mówi coś na ten temat. Od dziecka miałam niedowagę, potem było o.k tzn. mi pasowało i mojemu przyszłemu mężusiowi. Teraz po ciąży jestem stanowczo za szczupła, jeszcze jak karmiłam to mój biust tuszował to i owo, a teraz... moje dwa pierożki pasują do reszty!!:-p
 
Postanowiłam sobie obciąc włosy,
a koleżanka namówiła mnie żebym poszła na pokaz fryzjerstwa jako modelka (bo sama była ostatnio i jest zadowolona)
no i zdecydowałam się ,
8 stycznia zrobią na mojej głowie "coś" ,mam nadzieję że nie będę się bała później na ulicy pokazać
 
Odważna jesteś Loli, ja włosy długo traktowałam jak talizman, jedyne co z nimi robiłam to farbowanie na blond i podcinanie końcówek, bo miałam do pasa, teraz mam do ramion czyli dla mnie krótkie :-) i znów mnie korci żeby zapuścić, zresztą rosną sobie teraz nieźle.
Powodzenia, obyś była zadowolona.
 
Loli ja kiedyś chodziłam na takie akcje do Welli, i strzygli fajnie, za darmochę można było też robić różne farbowania, balejage i inne cuda, tylko musisz mieć siłę przekonywania, gdyby pan czy pani mieli za dużo fantazji :szok: Ale Ty raczej konkretrna jesteś i nie dasz sobie na głowę wsiąść. :-)
Ja zrezygnowałam z tego po kilku latach, bo zbyt długo trwało... w tym przypadku kilka godzin z głowy no i jeszcze potem zaczęli do tych pokazów robić makijaże, a mnie się zbiera na żyg jak ktoś mi usta cudzą szminką smaruje :sick:

A ja postanowiłam sobie przekłuć uszy.
Nie no, szaleję po prostu, małżeństwo, przekłute uszy ;-)
 
reklama
Agask też mam długie włosy i raczej żadko cos z nimi robię,kilka razy zafarbowałam i zazwyczaj podcinałam końcówki,zdażyło się tez parę razy w moim życiu że odbięłam bardzo długie włosy całkowicie .

I w tej chwili również mam potrzebę jakiejś zmiany, ale nic nie przychodzi mi do głowy więc pozwolę żeby ktoś ten problem rozwiązał.
Myślę że zapytają mnie o to czy mogą mi zrobić dana fryzurę na głowie.
Bo na pewno na wszystko to się nie zgodze.
 
Do góry