reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kącik maluszka

reklama
Aob ja zamówiłam własnej cos takiego ale czekam na wymianę uszkodzonych elementów ... Nie bede sie juz rozpisywać , i jest tam opcja wstawienia drugiego materaca do tej szuflady ale zrezygnujemy z tego pomysłu póki co moze dla nas zeby mieć gdzie sie położyć a łóżeczko ma 160 to tez jakoś da róże z nożkami na przykurczu:) zeby porem kupić piętrowe jak juz beda
Dzieci duze :) bo teraz 2 latka sobie bie wyobrażam na gorze :)

Zobacz ofertę: ŁÓŻKO LILI 160X80 SZUFLADA +MATERAC,wysyłka GRATIS
Link do: ŁÓŻKO LILI 160X80 SZUFLADA +MATERAC,wysyłka GRATIS


2nn3csqvlpqqv7gd.png


1usasg18vftrzndq.png


zalwh00cp3f54s2w.png
 
My mamy piętrowe i jakiś rok stały oddzielnie rozłożone, na wiosne złożyliśmy w piętro i synek starszy śpi, jak skończył 4 lata, młodszy 2 lata i trochę spi na dole już tak od kilku miesięcy. Mysle, że 4 lata aby spac na gorze to ok, młodszego miałabym baaardzo duże opory.
 
My właśnie myślimy też "na potem" o łóżku w tym stylu, ale chyba dorobimy do obecnego łóżeczka Zu szufladę, bo inaczej to nie wiem jak.
Kurde trzeba zbierać kase na dom...

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
ja mialam takie lozko z wysuwanym materacem na szufladzie, do dzis u mamy stoi i sprawdza sie jak ktos zostaje na noc :)
 
Emka no widze ze podobne :-) nawet ladniejsze..nie wiem tylko jaka wysokosc ma to co ja chcialam kupic ale i tak najwczesniej w pt pojade zobaczyc bo dzis ja nie mam z kim a jutro i w czw babki nie ma.. zobaczymy
 
Ja brałam je wlasnie z mysla na zas ale jak maz usłyszał ze któreś z dzieci miałoby spać w szufladzie to dostał piany se nie ma opcji dziecko ma mieć porządny stelarz materac itd - alw jeszxzE daleko do tego poza tym przeciez do takiej szuflady mozna dać tez stelaż tylko problem gdzie chować pościel przy 2 , bo jak sa 2 plus szuflada to co innego . No a u mnie wazne tez w którym miejscu barierka bo moje dziecię ny spadło z lozka gdyby barierka była tylko do połowy...


2nn3csqvlpqqv7gd.png


1usasg18vftrzndq.png


zalwh00cp3f54s2w.png
 
EmKa są takie łóżka jak piszesz. 2 materace plus szuflada. A dla tego dziecia "w szufladzie" można na noc zakładać dodatkową bariere.
1467531716-1d1mld.jpeg
 
No wlasnie tylko to jest to ze do tej szuflady musiałbyś mieć wszystko na wymiar z założenia nie widziałam by pisali o stelażu do niego to raz a dwa np w tym co kupiliśmy pisało ze w szufladzie mozna zrobić drugie łóżko ale wlasnie byłoby mega niewymiarowe bo materac 160 za duży a 140 za mały , zreszta nie wiadomo jaki by wszedł wiec takie trochę pic jak dla mnie ...
1467548130-sjv0pp.jpeg
zbacz ile mniejsza ta szuflada ...




2nn3csqvlpqqv7gd.png


1usasg18vftrzndq.png


zalwh00cp3f54s2w.png
 
reklama
Do góry