reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kącik maluszka

reklama
Ja naklejek nigdy w życiu już ie przykleje - miałam w pokoju duże dwa dmuchawce. Przy odrywaniu po ok.2 latach albo odchodziła naklejka z tynkiem albo nie chciała wcale zejść. CBardziej przemawiają m=do mnie tapety na jednej ścianie
 
Emka sliczne :) wlasnie cos podobnego myslalam.. tylko ze mam tam w pokoju juz duza szafe wenge z bezem wiec tylko jakas komode i jakis slupek mysle bo jeszcze dwa lozeczka musza sie zmiescic i zabawki a pokoik maly :/

Jostyna tapeta na 1 scianie tez mi sie podoba :) ale taka w paski np.
 
Aob z tego co wiem oni tez maja z wenge
1466594101-5lnsq5.jpeg
i rożne obrazki na tym , mebelki sa bardzo tanie w stosunku to innych ładnych ale na pewno sa porządne i porządnie wykonane :) komody nie trzeba przykręcać wiec to tez plus :) my sobie chwalimy bardzo nawet łóżeczko po szaleństwach mojego łobuziaka nie jest rozklekotane na szczęście hehe :)

O nawet znalazłam zdj naklejek :)
1466594471-mlilab.jpeg
1466594505-0unnsf.jpeg
1466594548-oborb2.jpeg

1466594663-gqw4y5.jpeg
i na koniec reakcja naszego synka jak wystawiliśmy mu dywanik :)


2nn3csqvlpqqv7gd.png


1usasg18vftrzndq.png


zalwh00cp3f54s2w.png
 
Emka widze adres str to sobie popatrze i moze przyspiesze troche urzadzenie pokoiku :) bardzo przyjemnie ma tam Twoj Niko :) a z dywanika widac ze jest zadowolony heh :)

Priinceseczka tez zwrocilam uwage na kojec.. my mamy lozeczko turystyczne obecnie wiec tam wrzycam mlodemu kulki ktore automatycznie wylatuja na zewnatrz :) ot! Taka fajna zabawa :)
 
U nas łóżeczko u moich rodziców stoi cały czas zeby nie wozić go w te i z powrotem ale musze dokupić i tak kulki bo nrak frajdy i wywieź do dziadków na ogród :) zeby było super :) albo przynajmniej do jego pokoju :)


2nn3csqvlpqqv7gd.png


1usasg18vftrzndq.png


zalwh00cp3f54s2w.png
 
Dla jednego dzidzia super
Dwójka juz moze mieć biedę sie pomieścić - faktycznie fajnym rozwiązaniem sa te kojce albo przenosne łóżeczko, bo sztywne - te moje to miękkie łatwo sie wysypują .


2nn3csqvlpqqv7gd.png


1usasg18vftrzndq.png


zalwh00cp3f54s2w.png
 
reklama
Do góry