reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kącik maluszka

reklama
Też mam kolor szary- magnat srebrzysty. Ale ten jaśniejszy-szary piryt też jest piękny

Jestem w 32 tc, Tp 03.11 córcia
 
Jaki kolor ścian najlepiej będzie pasował do mebli drewnianych (sosna) i z płyty (okleina jasno-pomarańczowa)? Nie mam zupełnie pomysłu, jak można odświeżyć pokój dzieci, a na nowe meble na razie mnie nie stać. :(
 
Anielka moim zdaniem będzie pasował jakiś wygaszony błękit. Np dulux ma ładny kolor bezkres oceanu. Beckers też ma coś podobnego ale nie pamiętam nazwy koloru. Teraz można kupić testery za grosze i sprawdzić na ścianach.

Jestem w trakcie 30 tygodnia.
Z Polą spotkamy się ok 18 listopada [emoji175][emoji175][emoji175]
 
Nie polecam becerska, dziewczyny na mieszkanie 30metrow poszło mi farby za prawie 500zl. I to jedna warstwa tylko, jest totalnie nie wydajna. Byłam załamana jak musiałam co troche jeździć i dokupywac farby żałuję że od razu nie kupiłam jakiejś innej. Piszę że z 1l można pomalować 14m2 a u nas 3opakowania poszły na 18m2 bo jeszcze ten fachowiec liczył i mówi że nigdy w życiu nie spotkał się z tak beznadziejna farba, mogłam go posłuchać i kupić coś z magnata czy duluxa.
Znajomi ostatnio malowali mieszkanie i u nich był ten sam problem z beckersem ale po zużyciu jednego opakowania i pomalowaniu jednej ściany pojechali po duluxa

Sprawdze te kolorki co mowicie :)

Jestem w 31 tygodniu ciąży
 
Emalka jak z wielkoscia tych pojemnikow tak mniej wiecej? Meza akurat nie ma a siostra chce kupic po drodze tylko pyta czy te azurowe wlasnie czy takie jak wczoraj weszly na kolkach ale one sa dosc spore. I nie wiem ktore brac. Nada sie to na klocki i samochodziki czy małe?

Jestem w 30. tygodniu ciąży <3
 
Kejti na zabawki to chyba za małe to jest 17litrów pojemności tak na oko 35cmx20cmx20cm. Ale rzeczywiscie sa tez teraz takie na kółkach większe.
 
Coś mi się kojarzy że miały być składane pufy też, ktoś coś wie?

Jestem w 31 tygodniu ciąży
 
reklama
Do góry