reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Jestem na świecie ;-) Porady i Rady....

Na szybkiego dwa pytanka: 1. czy ktoras z was uzywa pieluszek z Rossmana i czy sie sprawdzaja? 2. Co stosujecie na rozstepy? T gory dziekuje za odpowiedzi :)
ja od początku używam tych pieluszek i jestem b. zadowolona. dostałam od brata resztkę pampersow bo została mu po córeczce i ... mały od razu odparzył sobie pachwinki:eek: a z Baby Dream takich problemów nie mieliśmy
 
reklama
staram sie nadazyc z czytaniem ale kiepsko mi idzie;)
AsiaJan86 jezeli chodzi o kupke to moja Marika tez takie robi, pytalam poloznej i to normalne przy karmieniu sztucznym mlekiem (karmie piersia ale mam malo pokarmu i uzywam Bebilon1 a na noc bebilon AR) czasami jest to tylko 1 kupa na dzien i nie ma sie co martwic. Daje malej tez herbatke hipp koperkowa od 1tygodnia (puszcza wtedy bardzo duzo bączkow;))
Moja corcia byla niespokojna i bradzo mi pomaga smoczek uspokajający, zawsze ją na chwile wyciszy:)
 
Ja nie ale ponoc sa porównywane do pieluch z biedronki kotre polecam, bo jakos one jedyne nie przeciekaja w porówaniu do pampersów czy hugisow -nie wiem czy moj syn tak leje czy cos ma zmaieana pieluche co kazde karmienie cyzli co 3-4 godziny !.

Ja też używam już tylko pampersów z biedronki - dada. Jestem bardzo zadowolona. Na początku zaczęłam od Huggiesów ale są strasznie sztuczne. Dady są przyjemniejsze i nie odparzają. :-)

(karmie piersia ale mam malo pokarmu i uzywam Bebilon1 a na noc bebilon AR) czasami jest to tylko 1 kupa na dzien i nie ma sie co martwic. Daje malej tez herbatke hipp koperkowa od 1tygodnia (puszcza wtedy bardzo duzo bączkow;))

he he he... mój Domi też tak reaguje na herbatkę.:-D I dobrze wiedzieć ze jedna kupka to nie problem.... :tak: bo już zaczęłam się denerwować bo gdzieś wyczytałam, że przy mleku modyfikowanym powinno być koło 3-4 razy na dzień.:baffled:
 
na zaparcia u maluszkow mozna wlozyc koncowke termometra w dupke ale to ostatecznosc (mozna szybko przyzwyczaic odbyt a pozniej moglby byc klopot) jakby sie bardzo meczyl/a przy zatwardzeniu. niestety na sztucznym mleku czesto sie zdarza ze dziecko sie meczy i cisnie kupke.
 
Hej Dziewczyny...
Myślałam,że mnie to nie spotka...po powrocie ze szpitala piersi miałam jak balony...twarde pełne mleczne...teraz wydaje mi się że są puste,że tam nic nie ma...nawet po 3 godz od karmienia nie szczypią, nie bolą...Z pierwszym dzieckiem tak nie miałam...na samą myśl o dziecku mleko ciekło mi po brzuchu...a teraz nic kompletnie nie czuję...:baffled:Boję się że tracę pokarm,że nie będę mogła karmić...PROSZĘ NAPISZCIE CZY TEŻ TAK MACIE A MIMO TEGO MACIE POKARM...Może jakieś herbatki:confused::-(
 
Dziekuje za odpowiedzi :-)

Kasiurek, Iwon niestety tutaj Biedronki nie mam wiec nie sprobuje :baffled:

goteczka tak ostatnio sie zastanawialam w sklepie czy sie nie skusic, wiec po twoich zapewnieniach decyzja podjeta :tak: Jak cos bedzie na Ciebie ;-):-D (oczywiscie zart)
 
Hej Dziewczyny...
Myślałam,że mnie to nie spotka...po powrocie ze szpitala piersi miałam jak balony...twarde pełne mleczne...teraz wydaje mi się że są puste,że tam nic nie ma...nawet po 3 godz od karmienia nie szczypią, nie bolą...Z pierwszym dzieckiem tak nie miałam...na samą myśl o dziecku mleko ciekło mi po brzuchu...a teraz nic kompletnie nie czuję...:baffled:Boję się że tracę pokarm,że nie będę mogła karmić...PROSZĘ NAPISZCIE CZY TEŻ TAK MACIE A MIMO TEGO MACIE POKARM...Może jakieś herbatki:confused::-(

A Twoja Mała się najada? Ja z początku też miałam balony i zawsze twardniały jak Mała spała, czyli przed kojejnym karmieniem, teraz mam miękkie, a mimo to mam mleko, ale z tą różnicą że tak co 2-3 godz czuje to kłócie w cyckach i jak karmię np prawą to lewa wtedy kłóje. Ale ogólnie tak jak pisałam są miękkie. Tylko że u mnie to jest pierwsze dziecko i to może też jest inaczej. No nie wiem, może inna mama bardziej doświadczona coś podpowie. A herbatki na laktacje nie próbowałam, chociaż był moment że już chciałam kupic. :confused:
 
Hej Dziewczyny...
Myślałam,że mnie to nie spotka...po powrocie ze szpitala piersi miałam jak balony...twarde pełne mleczne...teraz wydaje mi się że są puste,że tam nic nie ma...nawet po 3 godz od karmienia nie szczypią, nie bolą...Z pierwszym dzieckiem tak nie miałam...na samą myśl o dziecku mleko ciekło mi po brzuchu...a teraz nic kompletnie nie czuję...:baffled:Boję się że tracę pokarm,że nie będę mogła karmić...PROSZĘ NAPISZCIE CZY TEŻ TAK MACIE A MIMO TEGO MACIE POKARM...Może jakieś herbatki:confused::-(


Może spróbuj pic herbatkę Hippa na zwiększenie laktacji?
Pijesz dużo wody mineralnej?
U mnie też dziś jest wyraźny spadek produkcji ale staram się nie panikować.
Położne zapewniają, że pierś nigdy nie jest całkiem pusta i jeśli tylko ssak chce ssać to się naje.
 
reklama
Karmie co 2-3 godz...ale skoro nie płacze to chyba się najada...piję ok 3 litrów wody dziennie...to też chyba nie jest mało...piersi mam miękkie i jedna jakby większa...sama nie wiem...:confused: boję się,że stracę pokarm...Synka karmiłam do 8mego miesiąca,potem sam odrzucił pierś i zaczął chorować...a teraz Bartolini jest przedszkolakiem i boję się,że będzie różności przynosił z przedszkola i zarażał Adę:no:
 
Do góry