reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Jestem na świecie ;-) Porady i Rady....

reklama
ja mam cały czas właczony tv, bo bym chyba oszalala:-ptak cicho, a maly tez troche zerka, ale on nie umie się dlugo skupic na jednej rzeczy wiec popatrzy max,2 min wiec mysle,ze nic zlego sie nie dzieje, chociaz gdzies kiedys czytalam,ze tv powinien byc wylaczony, ale nie bede popadac w paranoje.
 
Beata jak się słoiczek nie zassał to bym nie ryzykowała, gotowałam kiedyś mojemu m jedzenie w słoikach i te które, nie zassały się to długo nie postały.

Daisy ja też bym nie wytrzymała bez tv siedząc samemu, dzieci niby do dwóch lat nie powinny ogladać tv, bo jest szkodliwy, ale nie da się w 100% uchronić. Jak mały leży na podłodze to stawiam leżaczek z kocykiem kolorowym, żeby nie zerkał, a jak na kanapie to na stole coś stawiam, ale i tak znajduje często szczelinę:-D.
 
A jeszcze mam pytanko, czy myślicie, że można dodać do herbatki owocowej, z kopru itp. dodać łyżkę mleka modyfikowanego? Bo mój nie chce pić, a coś takiego wypił w sekundę bo czuł troszkę mleka.
 
kurcze proszę o poradę kochaniutkie

Właśnie Julka zrobiła kupkę, znów zielonkawa, luźna ze sluzem, a rano oliwkowa. Tak jest od ok 6 dni. Robi raz normalną a raz luzna ktora wsiąka w pieluszkę. Nie mam pojęcia po czym bo nie je niby nic innego niż zwykle. Pediatra dała smecte ale to pomaga doraźnie, po odstawieniu znow to samo. Aż tesciowa pwiedziała zeby nie dawac surowych owocow i sokow, ale ja nie daje. Nie wiem co zrobić, szczepienie mamy 28 wiec wtedy na pewno zapytam, a moze powinnam isc juz w pon?:-(
 
Beatko nie przejmuj sie tymi kupami, moj lekarz mowi ze tak musi byc ze przy rozszerzaniu diety kupy bedą miały rozne kolory i rozne konsystencje i nie ma sie czym przejmować, wiesz jakie mój Kacper robi kupy czasem nawet szare bobki, normalnie kolory teczy, poki nie ma wysypki nie boli go brzuch ja sie nie przejmuje w ogole. i Tobie tez radze, pewnie pediatra powie Ci to samo na temat kupy.
 
adddaaa no właśnie widzisz pediatra kazała mi kupić bebilon ha, choć Jula ma stwierdzoną skazę:confused: a z tego co wyczytałam HA jest dla zagrozonych alergia a nie dla dzieci ktore już ją mają. Także nie kupiłam i spróbuję jeszcze popatrzeć co w diecie małej może jej szkodzić.
 
reklama
Do góry