reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jestem na świecie ;-) Porady i Rady....

beata - dzieki za slowa uznania hihi, na prawde warto zorbic takie badanie co pradwa koszuje 40 złotych i czeka sie na wynik pare dni ale za to ma sie pewnosc co sie dzieje, bo jelsi to skaza to moze sie stan dziecka pogarszac i nie tylko mowa o ulewaniu ale o roznych chorobach zwiaznych z nietoleracja białka mleka krowiego
 
reklama
Ja mam pytanie.Czy dajecie swoim dzieciom pić z kubka niekapka?
Olcia85 W tym samym dniu rodziłyśmy ;-)
Daisy26 Mój też je słoik na 2 razy.
 
Ostatnia edycja:
u nas Jula zrobiła sobie z kubka gryzaczek:-D

a powiedzcie mi, czy jak ugotuję małej zupkę i jeden słoik mi zassie (przypadkowo jakoś się to stało:confused:) to może postać dłużej niż 48h? czy może nie mimo wszystko nie powinnam Julce podawać?

a i wczoraj podałam małej biszkopta do ręki, ale miałam nerwa i jaki ryk z podkówką że mama zabrała, ale go rozmymłała i się bałam ze jej odpadnie kawałek i się zakrztusi. Podajecie już dzieciom takie biszkopciki?
 
beata mi sie wydaje ze jezeli wlozysz do sloika goracy posilek to on sie za pasteryzuje i wtedy mozna dluzej go przechowywac.....;-)
biszkoptow jeszcze nie podalam ale skorke od chleba tak.... i tez zabralam jak sie rozmoknie:-)
 
ja daje od kilkku dni kacperkowi bioszkopty takie zwykle petitki, i do reki normalnie i jak ugryzie kawalek ja caly czas jestem przy nim ale on sobie super z tym razi jeszcze sie nie zaksztusił bo te biszkopty się tak szybko rozpuszczaja, a za nim wklada go sobie do buzi to tak go wymemla,że w buzi to sama papka już jest ;-) ale zawsze mam prezygotowane picie jakby co;-)jednego -dwa dziennie spokojnie zje.
 
reklama
Do góry