reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jestem na świecie ;-) Porady i Rady....

reklama
JA TEZ GO Mam !!!
Teraz jz go nie nosze,mąż czasem ''krzyczy',że w szafie leży.Bym musiała go kiedy założyc.
Sam mi go kupił,bo jak zwykle mi szkoa kasy na mnie wydawać,wole jemu i dziecią kupić!!!:-):-):-)
 
Ja miałam ten sam, co Beacia 82, fajny, brzuszek ściągał, i dużo pomógł wtedy gdy mój brzuch był jak w 6 m-cu, teraz już go mniej noszę, ale polecam
 
Ostatnia edycja:
dziuuula ja jedynie w kąpieli odciągam i patrzę czy się tam coś przypadkiem nie nagromadziło. Nic poza tym.
Na początku odciągałam częściej (np. przy przewijaniu), bo była "mała dziurka"... ale teraz już jest OK. Nie chciałam by miał potem z tym problem i trzeba by było operacyjnie cos tam dłubać.
 
dziewczyny czy uzywalyscie masci majerankowej dla maluszkow? bo na ulotce jest napisane od 1 roku zycia a chyba na forum czytalam ze ktoras uzywala tej masci
 
reklama
dziewczyny czy uzywalyscie masci majerankowej dla maluszkow? bo na ulotce jest napisane od 1 roku zycia a chyba na forum czytalam ze ktoras uzywala tej masci
ja używałałam jak miała niecałe 5 tyg smarowałam brzuszek i masowałam to kupka szła. A poźniej uzywałam na katarek i zawsze pomaga:-)
a ja mam pytanie z innej beczki. Kochane moja Julcia urodziła się z wagą 3100, przy wypisie 2940. Teraz waży 5800, boję się że za mało przybiera. Powiedzcie mi ile maluch tak ok na tydz powinien przybierać?
 
Ostatnia edycja:
Do góry