reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jestem na świecie ;-) Porady i Rady....

czy Wasze maluszki odkąd dostają stałe pokarmy też robią kupkę jak dorosły? moja robi 2-3 takie kolorowe twardawe, ale się dzięki Bogu przy nich nie męczy. Mama kazała mi ją przepajać wodą ale ona nie chce pić, soku też nie. Chciałabym jej pomóc żeby się nie zapchała zbytnio po marchewce. Macie jakieś rady dla zestresowanej mamy:-D?
 
reklama
czy Wasze maluszki odkąd dostają stałe pokarmy też robią kupkę jak dorosły? moja robi 2-3 takie kolorowe twardawe, ale się dzięki Bogu przy nich nie męczy. Mama kazała mi ją przepajać wodą ale ona nie chce pić, soku też nie. Chciałabym jej pomóc żeby się nie zapchała zbytnio po marchewce. Macie jakieś rady dla zestresowanej mamy:-D?

My we wrzesniu mialysmy taki problem z kupa,ze byla tak twarda i zbita, ze z pieluszki sie ja z latwoscia zdejmowalo. I nie bylo to dobre :-( Do konca nie wiem jak to jest jak taka kupa jak juz dziecko je inne jedzonko, bo u nas jednak caly czas kupy brak:-( Z tego co mowili mi w CZD na gastrologii, to ze kupa na sloiczkach - tych pierwszych powinna byc takiwj konsystencji jak po samym mleku. Tak, wiec moze odstaw marchewke, zeby jej nie meczyc???
 
Beata u nas po marchewce tez byla twarda, tzn czekalismy 2 dni na kupke a jak przyszla to takie twarde bobeczki jak u doroslego, odtawilam marchew i daje owocki i kupcia jest taka sama jak po mleku, tzn konsystencja ta sama bo kolor czasem inny.
 
dzieki kobitki, dzis nie dostała marchewki i kupka ładna. Ale co oprocz marchwi moge dawac (tzn jarzynki jakie ziemniak i co jeszcze)?

Ja mam zamiar malej wprowadzic szpinak jutro. Jak Twoja reaguje tak na warzywa ktore moga zapierac to moze tez sprobuj wprowadzac warzywa zielone , lub dynie :-)
 
Agatka próbowała wczoraj pierwszy raz krem ze szpinaku z ziemniakami Hippa i baaaardzo jej smakował mimo że moim zdaniem jest obrzydliwy... :tak: kupy dziś nie było więc w tej sprawie się nie wypowiem, ale to pewnie dlatego że wczoraj zarobiła aż 2 pieluchy :szok:
 
BEATA26 - nie wiem czy dostajesz te paczuszki reklamowe z probkami. W jednej z nich dostaje sie poradnik Hippa , w ktorym jest napisane jak dane sloiczki wplywaja na kupe - czy rozluzniaja czy zestalaja. Ja kieruje sie tym. Choc u nas nawet sliwka na kupe nie pomaga hehe

Agatka próbowała wczoraj pierwszy raz krem ze szpinaku z ziemniakami Hippa i baaaardzo jej smakował mimo że moim zdaniem jest obrzydliwy... :tak: kupy dziś nie było więc w tej sprawie się nie wypowiem, ale to pewnie dlatego że wczoraj zarobiła aż 2 pieluchy :szok:
Rozumiem,ze ta druga kupka to za Lene :-)
 
reklama
Do góry