reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jest jakaś szansa, że to pozytyw ?

Puchatymis

Fanka BB :)
Dołączył(a)
13 Styczeń 2022
Postów
570
IMG_8703.jpeg

Wyszły dzisiaj takie kreski. Rano będę powtarzać, ale może ktoś miał podobnie i się udało 🤪
Miesiączki bardzo nieregularne. Stosunek b 10 dni temu 🤘
 
reklama
Witam :)
Może to nie odpowiedni wątek, ale może akurat któraś z Was coś podpowie 😇
Siedem dni temu współżyłam z partnerem, był to mój ostatni dzień @.
Moje cykle trwają teraz od dwóch miesięcy 25 dni. @ trwa 6 dni. Współżyliśmy do końca bez zabezpieczenia.
Od tamtej pory ciągle odczuwam ból w podbrzuszu,raz lżejszy raz mocniejszy. I ogólnie zrobiłam się taka osłabiona, śpiąca, bez sił. Dziś na bieliźnie zobaczyłam brązową plamę.
Mogło dość do zapłodnienia, owulacja mogła być zaraz po skończonym @? Nie przypominam sobie żebym kiedykolwiek miała brązowe plamienie kilka dni po @.
Nie nastawiam się na bejbika ale gdyby wyszlo jakimś cudem to też byłoby ok 😃
 
Zobacz załącznik 1644960
Wyszły dzisiaj takie kreski. Rano będę powtarzać, ale może ktoś miał podobnie i się udało 🤪
Miesiączki bardzo nieregularne. Stosunek b 10 dni temu 🤘
Coś tam przebija ale czy to ciążowe to musisz poczekać do rana żeby się dowiedzieć. 😉 Każda beta startuje od zera więc każdy test na początku jest mega jasny. 😉
 
Witam :)
Może to nie odpowiedni wątek, ale może akurat któraś z Was coś podpowie 😇
Siedem dni temu współżyłam z partnerem, był to mój ostatni dzień @.
Moje cykle trwają teraz od dwóch miesięcy 25 dni. @ trwa 6 dni. Współżyliśmy do końca bez zabezpieczenia.
Od tamtej pory ciągle odczuwam ból w podbrzuszu,raz lżejszy raz mocniejszy. I ogólnie zrobiłam się taka osłabiona, śpiąca, bez sił. Dziś na bieliźnie zobaczyłam brązową plamę.
Mogło dość do zapłodnienia, owulacja mogła być zaraz po skończonym @? Nie przypominam sobie żebym kiedykolwiek miała brązowe plamienie kilka dni po @.
Nie nastawiam się na bejbika ale gdyby wyszlo jakimś cudem to też byłoby ok 😃
Wszystko jest możliwe, ja miałam owulacje 8 dnia cyklu (@ trwała 7 dni) , bo też miałam krótkie cykle.
Plamienie może być wszystkim, łącznie z jakims naruszonym naczyniem. Najwięcej odpowiedzi da beta, o ile nie przyjdzie @.
 
Witam :)
Może to nie odpowiedni wątek, ale może akurat któraś z Was coś podpowie 😇
Siedem dni temu współżyłam z partnerem, był to mój ostatni dzień @.
Moje cykle trwają teraz od dwóch miesięcy 25 dni. @ trwa 6 dni. Współżyliśmy do końca bez zabezpieczenia.
Od tamtej pory ciągle odczuwam ból w podbrzuszu,raz lżejszy raz mocniejszy. I ogólnie zrobiłam się taka osłabiona, śpiąca, bez sił. Dziś na bieliźnie zobaczyłam brązową plamę.
Mogło dość do zapłodnienia, owulacja mogła być zaraz po skończonym @? Nie przypominam sobie żebym kiedykolwiek miała brązowe plamienie kilka dni po @.
Nie nastawiam się na bejbika ale gdyby wyszlo jakimś cudem to też byłoby ok 😃
7 dni po stosunku to raczej nie są objawy ciazowe.
Zagnieżdżenie jest dopiero 6-12 dni po, nie mówiąc o wytworzeniu się bety itd.

Sprawdź za około tydzień :)
 
reklama
Wszystko jest możliwe, ja miałam owulacje 8 dnia cyklu (@ trwała 7 dni) , bo też miałam krótkie cykle.
Plamienie może być wszystkim, łącznie z jakims naruszonym naczyniem. Najwięcej odpowiedzi da beta, o ile nie przyjdzie @.
Właśnie dlatego nie nastawiam się na ciążę, jedynie tylko zmartwiło mnie to że od kolejnego dnia po współżyciu zaczęło się to pobolewanie w podbrzuszu, i ta taka bezsilność. Kalendarz pokazuje mi że dni płodne zaczęły mi się zaraz po skończonej @. Stąd przyszła mi myśl, czy może coś się wydarzy w kierunku ciąży :)
Tymbardziej,że tak jak pisałam, nie miałam nigdy takiego bólu który (dziś już 8 dzień po stosunku) nadal trwa. Plamienie brązowe wystąpilo tylko wczoraj , chwilę.
Nie nakręcam się ale chyba do spodziewanej @ oszaleje 🤦🏻‍♀️
 
Do góry