reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jest jakaś szansa, że to pozytyw ?

Witam ponownie :)
Zrobiłam dziś test, a nawet dwa.. Jestem dzień po spodziewanej @ której wiadomo nie ma..
Może to moje zwidy, może jakieś halucynację...
Ogólnie to czuję się bez sił, zmęczona, śpiąca. Spalabym ciągle i bóle głowy mam napadowe. Piersi mnie nie bolą cały czas, raczej też są takie napadowe skurczowe i ciągną do sutków bardziej aż szczypie. Mam przypływy mdłości i ślinotoki. Pobolewa mnie dalej podbrzusze a teraz nasilił się ból na dole kręgosłupa aż do pośladków. Bardziej czuję też jajnik z prawej strony, ukłucia jakieś. Choć i po lewej też się zdarzają. Żaden śluz nie wypływa a gdy sprawdzałam to mam wszystko w środku rozpulchnione i tak jest cały biały śluz bez żadnego zapachu, wejście mam zamknięte.
Zaczynam wariować 🙈
Zobacz załącznik 1648302Zobacz załącznik 1648303
Podejdź na betę, będziesz miała wynik na 100%, a nie " czy cośtam jest " :)
 
reklama
Jakiś cień kreski jest, ale jak ostatni sex był 26.06 to szansa na ciążę jest prawie równa 0.
 
Do góry