reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cień kreski

reklama
No cos moze z tego byc.. dawaj jak powtórzysz! Trzymam kciuki
Dziękuję jak powtórzę napewno dam znać
Ogólnie zarejestrowałam się tutaj bo chyba wy tylko kobitki możecie mnie zrozumieć
Bo reszta myśli i tak że już wariuje heh i nie mówię już nic nikomu dopóki nie będę miała pewności ale tutaj wjem że mogę z wami się dzielić swoimi testami bo większość z was wie co czuje
 
Dziękuję jak powtórzę napewno dam znać
Ogólnie zarejestrowałam się tutaj bo chyba wy tylko kobitki możecie mnie zrozumieć
Bo reszta myśli i tak że już wariuje heh i nie mówię już nic nikomu dopóki nie będę miała pewności ale tutaj wjem że mogę z wami się dzielić swoimi testami bo większość z was wie co czuje
Dlugo sie staracie?
Ja naszczlam na tyle testow ze to historia.. dwa lata sie staralismy az to magicznego cienia cienie ktory nie był oszukańcem, a dwa lata to pikuś biorac pod uwage ile czasu tu dziewczyny potrafia sie starac
 
reklama
Dziękuję jak powtórzę napewno dam znać
Ogólnie zarejestrowałam się tutaj bo chyba wy tylko kobitki możecie mnie zrozumieć
Bo reszta myśli i tak że już wariuje heh i nie mówię już nic nikomu dopóki nie będę miała pewności ale tutaj wjem że mogę z wami się dzielić swoimi testami bo większość z was wie co czuje
WsYstkie jesteśmy tutaj w podobnym celu i wiele dziewczyn przeszło długa drogę. Nikt tak nie zrozumie jak druga staraczka :)
 
Do góry