reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Jazda na czterech kółkach czyli wątek wózkowy

Kejti byłam w smyku, bobolandzie, trzech hurtowniach u mnie w mieście i jeszcze w bebeclub czy coś takiego. I wszędzie są jedo, anex, tako, camarelo, adamex, roan chicco to tylko Urban... i quinny, nawet maxi cosi nie było w żadnym :( no i navington i adbor, a i jeszcze amelis, kiedyś mieli xlandera a teraz brak nawet tego...

Znalazłam jeszcze ciekawego tako extreme, praktycznie nowy, używany 5mc za 1000zl jest fotelik cybexa ale tym się nie sugeruje bo nie wiem czy nie był powypadkowy..

Wysłane z mojego Lenovo TAB 2 A8-50F przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Ja tam nie jestem za Częstochowa ale może negocjuj cenę w opcji bez fotelika, pouzywaj gondole i sprzedaj za tą samą cenę?
 
Muszę pogadać z mężem bo jak mam wydać na coś bez sensu kasę to wolę kupić gondole na chwilę i później zainwestować w spacerówkę a za zaoszczędzone pieniądze kupić monitor i dobry fotelik

Wysłane z mojego Lenovo TAB 2 A8-50F przy użyciu Tapatalka
 
Wizualnie wygląda fajnie, trochę podobny do tych z Częstochowy ale widać różnicę w jakości, i przede wszystkim w wadze i prowadzeniu, osobiście chciałam anex cross bo jakoś bardziej mi i mężowi podszedł.

Wysłane z mojego Lenovo TAB 2 A8-50F przy użyciu Tapatalka
 
Milagros dobry trop choć z drugiej strony spacerówka to koszt ok 1000 plus teraz używka może podobnie wyjść cenowo z tym że to będzie rozłożony wydatek trochę teraz trochę później.

Ja widziałam anex sport. Bez szału ale Pani była bardzo zadowolona i podnosilam gondole jest bajecznie lekka
 
Kejti właśnie tak liczyłam że koszt praktycznie ten sam ale przynajmniej będę mieć dobrą spacerówkę bo niestety w wiekszosci wózków 3w1 są średnie, a przynajmniej mi nie podchodzą.
Zostawię decyzję chyba mężowi , pojde na łatwiznę :D

Wysłane z mojego Lenovo TAB 2 A8-50F przy użyciu Tapatalka
 
firnana mi sie anex sport bardzo podobał. Lekki ,zwrotny, bardzo ładny..... i ponoc jeszcze żaden egzemlarz nie był reklamowany ....Jedyny minus dla mnie to mała kolorystyka ... i tylko 2 rodzaję bojdaże z czarnym stelażem...
 
ja zostawilam temat wozka. maz ma kupic wozek + gondole a ja pozniej kupie spacerowke jaka bede chciec. ot sie problem rozwiazal.
 
reklama
Do góry