reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

jaki poród??

Joasiek, nie dobijaj nas:-D nie ma to jak prywatna klinika z a ktora czesc kosztow pokrywa NFZ:tak: Zazdroszcze z calego serca!!:tak:i ciesze sie oczywiscie ze bedziesz miec dobre warunki:cool2:
 
reklama
No i właśnie dlatego tak plackiem leżę cały czas, byle skończyć 36 tydzień, bo dopiero wtedy mogę tam rodzić. Jeśli wcześniej, to szpital, ale tego baaaaardzo nieeeeee chceeeeeee :no:
A Wy już wiecie gdzie z następnym dzieciątkiem do porodu przyjechać... tylko do Krakowa!! ;-) :-D
 
Agusia9915 dlatego wlasnie martwi mnie ze ostatnie usg moja doktor zrobila w 25 tygodniu, teraz jestesmy w 36 i nie mam pojecia jak duze dziecko nosze w sobie, a brzuch, nie powiem, jest ogromny!
No i to moj pierwszy porod.
 
Ja tez mialam juz dawno,bo w 22 tygodniu.Myslalam,ze teraz w styczniu bede miala jeszcze jedno usg,ale lekarz nic nie moiwl.Ide do niego na wizyte 18,to sie dowiem...jak nie bedzie kazal,to i tak pojde z ciekawosci;-) :tak:
 
Aha,kolezanka z Anglii mowila,ze tam robia tylko raz usg i nie zdradzaja plci:szok: .Podobno jest tam duzo emigrantow i istnieje ryzyko,ze ciaza zostanie usunieta jesli plec nie bedzie odpowiadala rodzicom:szok: .
 
Mi lekarka powiedziala ze kolejne usg zrobia juz w szpitalu przed samym porodem. No dobra, niech bedzie....
Pytalam sie dzis o 2 faze porodu w szpitalach, nie lezy się na plecach, jak za dawnych czasow, do momentu pojawienia sie główki kobieta rodzi aktywnie, ostatnia faza parcia jest w pozycji połsiedzacej i wtedy dostaje sie dzidzie na klatę. Zeby sie na podlodze czasem nie urodzila.
Hm, chyba ok. jakos mnie polozna z Madalińskiego uspokoiła i wprawila w dobry nastrój .
 
reklama
A ja się zastanawiam, czy nie będzie mi głupio rodzic tak zupełnie na golasa, bo tak się właśnie rodzi w immersji wodnej. Nie siedzi się przecież cały czas w wannie, wchodzi sie na pół godziny i potem pół godziny na "lądzie". i tak w kółko. A samo parcie to już w pozycji półsiedzącej. Pewnie w trakcie bóli bedzie mi wszysko jedno, ale teraz tak jakoś mi głupio.
 
Do góry