reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

jaki poród??

reklama
Kasiad ja tez sie zastanawialam, czy mi nie bedzie wstyd rodzic na golasa. (jesli wanna nie bedzie juz zajeta). Najwazniejsze ze jest taka mozliwosc i taki komfort. Nos do gory!!!
 
A ja chyba w wannie rodzić bym nie chciała....jestem standardowa, jezeli jakieś udogodnienie to chyba zzo:tak:
 
Kasiad przychodzi taki czas, ze jest Ci total wszystko jedno kumu pokazujesz dupsko. Ja mialam dwie immersje i wzielam nawet dwa topiki co by nie swiecic cycami i nawet ich nie wypakowalam :szok::tak: a tlumy sie przewalaly przez moj pokoik :-D Ale wode polecam - wspaniale rozluznia napiete krocze i napradwe przyspiesza rozwarcie.
 
Wiesz Ana, że mi nawet o samo dupsko nie chodzi, tylko tak mi jakoś głupio z powodu strasznej nadwagi. Sama widziałam taki poród na golasa grubaski w necie i wiem, że to nieestetycznie wyglada. Pewnie masz rację, że w trakcie bóli to mi wszystko zobojętnieje, ale narazie mam mieszane uczucia. Choc i tak pewnie zdecyduję się, bo rzeczywiście słyszałam o dobroczynnym działaniu wody - jak mi oczywiscie pozwolą, bo z ciśnieniem u mnie różnie może byc.
 
Ana, mam do Ciebie pytanie, czy leżałaś w wannie tylko w celu złagodzenia bólu, a na sam poród wyszłaś z niej, czy urodziłaś w wannie do końca? Jeśli tak, to czy była potrzeba nacinania krocza?
 
Patri, czy mi sie zdaje, czy z Twojej wypowiedzi mozna wnioskowac , że rodzisz na Madalińskiego?
 
Kasiad zanurzalam sie dwa razy zeby zlagodzic napiecie i przyspieszyc rozwarcie, nie wiem co ta woda ma w sobie ale rzeczywiscie rozwarcie szlo piorunem, ale na sam porod wylazlam na lad. Jak sie wstydzisz faldek czy tam czegokolwiek to wez kilka podkoszulkow albo takich topikow opinajacych, no i koniecznie kilka recznikow bo tam wolno schna a po kazdym wyjsciu trezba sie wytrzec.
 
Hej Madzix.
Caly czas waham sie pomiedzy Solcem a Madalinskiego. Skąd Twoje pytanie? I gdzie Ty będziesz rodzic? A moze masz jakies informacje na temat Madalińskiego, bo tak naprawde mało wypowiedzi bylo na temat tego akurat szpitala, no i co za tym idzie malo negatywnych :)
Daj znac.
 
reklama
Hej Patri! to dokładnie jak ja- Madalinskiego albo Solec. Po wizytach te szpitale zrobily na mnie najlepsze wrazenie, pomimo ze na forum GW bylo troche negatywów.Madala doradzila mi tez polozna ze szkoly rodzenia-sama z Zelaznej;-) a moja lekarka-malo skłonna do wydawania opinii nt. szpitali, gdy powiedzialam jej o swoim wyborze przyznala ze Madal to dobra decyzja.Ten szpital przez ostatnie kilkanascie miesiecy ponoc bardzo dobrze funkcjonuje, otrzymali jakis nowoczesny sprzet do badania noworodków i stopniowo przejmuja najlepsza kadre z IMiD oraz z Zelaznej.Chcialabym tam rodzic ale poniewaz nie mozna sobie 'zaklepac'miejsca jako rererwowy caly czas mam jeszcze Solec.
 
Do góry