reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaką płeć dzidziusia widzicie?

reklama
Ale co dokładnie przedstawia to zdjęcie? Na genetycznych lekarz też nic nie mówił co do płc
Mówił, że te 3 kropeczki na które wskazuje strzałka to prawdopodobnie wargi sromowe i łechtaczka i że w 16 tygodniu to wygląda bardzo podobnie u obu płci.Ogólnie ciężko mu było wyłapać dobry kadr bo skutecznie się maluch zasłaniał i ułożony główką do dołu.
 
Mówił, że te 3 kropeczki na które wskazuje strzałka to prawdopodobnie wargi sromowe i łechtaczka i że w 16 tygodniu to wygląda bardzo podobnie u obu płci.Ogólnie ciężko mu było wyłapać dobry kadr bo skutecznie się maluch zasłaniał i ułożony główką do dołu.
No to zaoszczędź sobie stresu nie pytaj tu na forum o ocene płci na podstawie tego zdjęcia bo chyba tylko gin robiący foto wiedział na co patrzy 🤷‍♀️ Albo się przejdź na niezależne usg do placówki specjalizującej się w usg
 
No to zaoszczędź sobie stresu nie pytaj tu na forum o ocene płci na podstawie tego zdjęcia bo chyba tylko gin robiący foto wiedział na co patrzy 🤷‍♀️ Albo się przejdź na niezależne usg do placówki specjalizującej się w usg
Usg robię za każdym razem prywatnie.tylko raz dostałam skierowanie z NFZ Ale najbliższy wolny termin był za późno.Zmienić placówkę usg? Połówkowe planuję zrobić w 4D
 
Połówkowe robi się normalnie a nie w 4 D. Na takie USG możesz się umówić gdzie indziej,prywatnie.
Połówkowe też robię prywatnie dodatkowo na życzenie chcę w 4d.tylko jak mówisz ,że słabe zdjęcie i nie wiadomo gdzie on to zobaczył to zastanawiam się czy nie iść do innej prywatnej placówki.
 
Połówkowe też robię prywatnie dodatkowo na życzenie chcę w 4d.tylko jak mówisz ,że słabe zdjęcie i nie wiadomo gdzie on to zobaczył to zastanawiam się czy nie iść do innej prywatnej placówki.
Prywatnie nie zawsze oznacza dobrze. Ten ginekolog jest polecany?Ma certyfikat do robienia badań połówkowych? Moim zdaniem w tym tygodniu to można już raczej określić płeć dziecka. Watpliwosci można miec przy tych pierwszych prenatalnych bo rzeczywiście wtedy narządy wygladaja tak samo u chłopców i dziewczynek.
 
reklama
Prywatnie nie zawsze oznacza dobrze. Ten ginekolog jest polecany?Ma certyfikat do robienia badań połówkowych? Moim zdaniem w tym tygodniu to można już raczej określić płeć dziecka. Watpliwosci można miec przy tych pierwszych prenatalnych bo rzeczywiście wtedy narządy wygladaja tak samo u chłopców i dziewczynek.

Zgadzam się, u mnie w tym tygodniu nawet w szpitalu już lekarz powiedział, że dziewczynka. A w szpitalu na IP raczej nie ma super sprzętu, a i sam lekarz randomowy z dyżuru
 
Do góry