reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak U Was Ze Snem Maluszka?

ja zaprzestalam jakichkolwiek prob usypiania jej wieczorem w lozeczku, jakos mi sie tak wydaje,ze przelomem bedzie kiedy mala skonczy 2 latka, wiecej da sobie wytlumaczyc jak fakt nie siusiania w pampersy i moze samodzielne zasypianie:tak: kupie jej wtedy wlasne "dorosle" lozko, wypasiona posciel i nie ma bata, spac bedzie sama:-p
 
reklama
dziewczyny- strasznie wam współczuje tych wieczornych przepraw przed snem... u nas na szczęście nie ma problemu z zasypianiem w łóżeczku, zarówno wieczorem (a raczej w nocy), jak i w ciągu dnia...
ale nie było tak zawsze... kiedyś jedyną metoda było usypianie jej w bujaczku i odłuczenie ją od tego kosztowało nas wiele wysiłku, nie mówiąc już o julci...
 
Ja wieczorem nie mam problemow z usypianiem Sary (wieczorem jak wieczorem, bo to jest ok. 22-ej :-p), bo trwa to ok. 15 min. - klade sie z nia do lozka, daje jej butle, gasze swiatlo i mala zasypia (zazwyczaj), a w ciagu dnia nie ma bata, zeby zasnela w domu - chcac nie chcac trzeba ja brac na spacer to wtedy spi.

Mada, tez czytalam kiedys fragment tego "Usnij wreszcie" - i chyba to nie dla nas :no::-)

Redaktorka, tez cche kupic Sarze "dorosle" lozko jak bedzie miec ok. 2 latek, wiec moze wtedy bedzie zasypiac u siebie :tak::-)

Ewus, super, ze Julcia tak grzecznie chodzi spac - tylko pozazdroscic :tak:
 
Ta metoda Usnij wreszcie u nas tez sie nie sprawdzila. Mati mial 4 miesiace jak chcielismy go nauczyc spac w lozeczku, a ze bylo to dziecko noszone caly czas na rekach, wiec protestowalo donosnie. Mnie serce peklo po 1 minucie, ktora trwala wiecznosc. Dalam sobie spokoj.
Ale znam osoby ktorym sie udalo.
Superniania w ostatnim programie tez stosowala ta metode.

No ale nie wszystko dla wszystkich.

Spi z nami. No i narazie jest nam dobrze.

Idzie spac o 21 budzi sie o 7. Nie pije w nocy, nie budzi sie.

W ciagu dnia spi dwa razy po godzince, czasem dwie.

Wiec po co mam go teraz stresowac? I tak na wiosne pojedziemy pewnie na dzialke, a tam spi z nami.
 
dziewczyny- strasznie wam współczuje tych wieczornych przepraw przed snem... u nas na szczęście nie ma problemu z zasypianiem w łóżeczku, zarówno wieczorem (a raczej w nocy), jak i w ciągu dnia...
u mnie tak samo przy czym ja nie mialam nigdy problemow z usypianiem od malego byl zakaz bujania i wozenia do snu w wozku i mam spokoj od urodzenia malej klade ja i wychodze i spi ;-)
 
Ipanema- wiesz mnie też jest dobrze jak mała śpi z nami, uwielbiam jak sie do mnie przytuli :-)
ale nie powiem czasami wolałabym miec tylko łóżko dla nas;-)w dodaku teraz tak sie rozwala że śpi w poprzek i na samych poduszkach wiec nie jest zbyt wygodnie, z usypianiem wieczornym tez nie ma problemu, gasimy światło bierzemy psa i mała usypia.U nas przerąbane jest popołudniami,choc dziś za wiele krzyku nie było,jakas była zmeczona i połozyłam sie z nia i o 12.30 juz spała, otwarłam okno i sobie śpi:tak:
K. sie uparł że od dzis śpi w łóżeczku i tak mnie wkurzył bo oczywiście to nie on bedzie wysłuchiwał płaczu i krzyków bo wróci z pracy przed 23-cią, powiedziałam mu że jak chce to niech sam ja uczy i weźmie sobie urlop:-pja chyba na razie odpuszczam, żal mi jej:-(
 
Mada, no nie dziwie sie, ze czasami chcialabys miec lozko tylko dla Ciebie i K. :sorry2:
Ja spie bez meskiego towarzystwa, wiec obecnosc Sary mi nie przeszkadza - wrecz uwielbiam z nia spac :-)
A co Ci K. w ogole powiedzial na pomysl, ze to on ma przyzwyczajac Ami do spania w lozeczku? :-) Facetom to sie dobrze mowi...
 
no wlasnie i nie dla mnie mnie to "Usnij wreszcie" .. podobnie jak wielu z Was i mi by serce peklo z bolu i rozpaczy przy wolaniach "mama mama" .. ojj to nie na moje slabe nerwy hihi - bym musiala wyjechac gdzies czy cos :D

jestem zadowolona z tego ze mala spi od urodzenia u siebie w lozeczku i przesypia cale noce od 2 mies,! :D

faktycznie tak jak i Wy hehe chyba poczekam gdzies do dwoch latek.. a wtedy bede ja zaprowadzala do jej "doroslego" lozka i buzi na dobranoc i aniu niu:D

poki co butla u mnie na kolanach i zasypia w ten sposob hihi;)

Sandro nie boisz sie ze Sara zakrztusi sie mleczkiem w lozeczku? tu to strasznie odradzaja.. w sumie sama bym sie bala chyba ze mala mi przysnie przy butli albo sie zakrztusi czy cos eh ja to tki troche tchorzyk jestem ;) ale nie powiem przyszlo mi to raz na mysl ;)
 
cześć ja jestem tu nowa mój synuś ma na imię Mikołaj i urodził się 08.08.06 moim i męża postanowieniem noworocznym było nauczyć Mikołaja zasypiać w łóżeczku i odzwyczaić od smoczka. Najpierw w ruch poszedł smoczek a po2 dniach jak o nim zapomniał zaczęliśmy go "uczyć" zasypiania. ku mojemu zdziwieniu płakał tylko za pierwszym razem (30min) ciężko było to wytrzymać ale udało się!!! zasypia teraz po 15 minutach i wszyscy sa zadowoleni, bo wczesniej tez mielismy przeprawy:zawstydzona/y:. mam pytanie jak wstawiacie suwaczki bo probowalam, ale nie wiem jak to zrobic.
 
reklama
Hej Dorota :)

Witamy Ciebie i Mikołaja :)
Cieszę się że w naszym w większości babskim gronie pojawia się kolejny facet :)

Zapraszamy na inne wątki.

Co do suwaczka to jest kilka stron do tworzenia suwaczków np: Lilypie : Free Baby stuff

Lilypie : Free Baby Birthday Announcement tu wystarczy wpisać datę urodzin następnie wybrać typ suwaczka następnie kopiujesz PseudoHTML, UBBCode™ or BBCode i wchodzisz na naszym forum w ustawienia, edytuj podpis i tam wklejasz kod swojego suwaczka :)


Chyba nic nie pomyliłam :)
 
Do góry