reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

JAK SZYBKO SCHUDNĄĆ !!!

Mniej zrec i wiecej sie ruszac, polecam diete dla cukrzykow, odstawic cukry proste a efekt bedzie pewny i widoczny.
 
reklama
a z tym, żeby mniej jeść wcale nie jest tak jak się powszechnie sądzi. Nie chodzi o to, żeby się głodzić tylko, żeby jeść rozsądnie. Zgadzam się, że warto jest wybrać się do specjalisty po poradę, żeby dieta była dobrze dobrana, ruch też jest na pewno ważny. A moim zdaniem też warto korzystać z zabiegów w gabinecie, tutaj NIEINWAZYJNIE CZY AGRESYWNIE? OTO JEST PYTANIE (cz. 2) | dr Marek Wasiluk trochę informacji na ich temat. Takie sposoby mogą przywrócić nam piękną sylwetkę.
 
Moje drogie wtrącę parę słów. Po pierwsze nie ma możliwości szybkiego chudnięcia bo jest to nierealne zjawisko a jeśli już jakimś cudem się uda to niestety albo efekt jo-jo albo rozstępy! Ja musiałam schudnąć 13 kg i nie było to łatwe. Ustaliłam sobie dietę odpowiednią dla mojego organizmu i moich oczekiwań, ostro wzięłam się za sport-4 razy w tygodniu, bez względu na to czy mi się chciało czy nie Zakupiłam do tego delikatną kreatynę bo bałam się, że zamiast mięśni zrobią mi się zwisy:). Wiem, że jest to zaskakujące ale jestem bardzo zadowolona z efektu. Schudłam i zamiast zwisów mam ładnie wyrzeźbione mięśnie. Ja akurat kupiłam tutaj Kreatyna Olimp • Sklep BCAA.pl jest tam opisane bardzo dokładnie każdy produkt więc nawet my kobiety zrozumiemy:) Cały plan zajął mi 9 miesięcy ale jest naprawdę widoczny efekt. Nie mówię tutaj o zrobieniu z siebie koksa:p tylko zgrabnie wyglądającej sylwetki. Trzymam kciuki i nie wierzcie w żadne magiczne tabletki, tylko własnym trudem uda się to zrobić. Trzymam kciuki
 
Ostatnia edycja:
Ćwicz z Chodakowska killersa (na YouTube masz jej wszystkie filmy) 3/4 razy w tyg, ogranicz troche słodkie i tluste rzeczy i pij duzo wody :)
 
Margeritaa, bardzo dobre rady :). Sama się zresztą do nich stosuję. Oprócz tego również biegam i staram odżywiać się zdrowo. Ogólnie, jak dla mnie w zdrowym odchudzaniu nie ma takiego terminu jak "szybko". Jeżeli chcemy uniknąć efektu jojo, lepiej nie katować się różnymi dziwnymi dietami znalezionymi w internecie, a po prostu zmienić swoje nawyki żywieniowe. Zastanówmy się również, czy nie przyda nam się profesjonalne usuwanie toksyn z organizmu. Jeżeli z kolei mamy problem z jędrnością skóry, kupmy ujędrniający lub antycellulitowy balsam, wcierajmy go codziennie wieczorem, a następnie masujmy miejsca, których kondycję chcemy poprawić. Dla chcącego nic trudnego. Trzeba się trochę pomęczyć, ale warto.
 
mnie bardzo zmotywowały ćwiczenia z Mel B, bardzo lubię ćwiczyć z nią. Według mnie ma bardzo dobre podejście do kobiet :) Pomimo ćwiczeń zmieniłam swoją dietę, starałam nie jeść fast foodów oraz napojów gazowanych lub spożywałam je tylko od czasu do czasu. Dodatkowo na samym początku nosiłam koszulkę korygującą z BO, ona rownież pomogła mi, szczególnie w pierwszych miesiącach po porodzie gdy nie ćwiczyłam dosyć intensywnie jak teraz, Jestem z siebie dumna i uwierzcie że można, mi się udało!
 
lepsze jest bieganie, a basen jest najlepszy nie obciąża stawów, a najwięcej mięśni pracuje. Można najwięcej schudnąć. Można tez spróbować 6 wejdera, ale mnie po niej bolały plecy, a do do diety to na chudzianka.pl/ispagul-aloes-i-ziola-tybetanskie-na-odchudzanie piszą, że aloes jest bardzo dobry i zioła tybetańskie. Ja piję wodę z aloesem po treningu na siłowni i uważam, ze bardzo dobrze gasi pragnienie.
 
we wszystkim trzeba zachować zdrowy rozsądek, ale najważniejsze jest nasze zdrowie i bezpieczeństwo, więc najlepiej się wybrać do dobrego dietetyka na konsultacje. Ja byłam w MTTestetica, bardzo sobie chwalę. Najpierw bardzo dokładny wywiad potem odpowiednio dobrany zestaw posiłków. Moje odchudzanie może nie było super szybkie, ale na pewno bezpieczne i efektowne
 
reklama
Do góry