reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak długo się staramy?

Właśnie nałapałam "fasolkowych "fluidów od Izabelki-i mam nadzieje ,że szybko się sprawdzą  ;D.własnie przytulaliśmy sie  z mężusiem+te fluidki,kto wie może coś z tego będzie  ::)
 
reklama
Ja mam narazie dni "ciszy" i wzglednego spokoju , ale poprzytulac z mezem jak najbardziej moge zawsze i wszedzie :D .... a noz ...... ;)
 
No i mam nadzieję że teraz to zafasolkujecie !
Uwaga!!!! Wysyłam : RAZ... DWA...TRZY...!!!!! Poszło- tylko nie zapomnijcie o mężulkach w odpowiednim czasie-bo bez nich niestety kiszka ;D dzidzia chce mieć tatusia ;)
Trzymam kciuki
 
Izabelko a czy mozesz Nam powiedziec czy to jest pierwsza ciaza w Waszej rodzinie?? ( chodzi czy masz rodzenstwo Ty badz maz, ktore ma juz dzieci) jak tak to jaka byla reakcja rodzicow obu stron ?? Bo mnie to interesuje, bo z mojej strony to moja mama bedzie jush po raz trzeci babcia, ale tesciowa - po raz pierwszy :)...a tak na marginesie to w tym roku na Wielkanoc dostalismy z mezem od rodzicow ..... bociana na patyku z dzidzia ...hihi :D :laugh: .... chyba ktos sie juz nie moze doczekac ;)
 
Pewnie rodzinka się niecierpliwi.
Ja mam młodszą siostrę i brata-z mojej strony pierwszy raz. A moja prababcia ma jednego prawnuka, bo reszta kuzynek sie opiernicza ;D
Z męża strony podobnie-ma jedną młodszą siostrę i też nie ma dzieci. Więc wszystko na świeżo hihihihi
 
DODECZKA dziekuje za trzymanie kciukow:)Izabelko u mnie jest podbnie jak i uciebie i meza rodizce nie sa dziadkami i moi :)ja mam starszego brata ale on i zona chyba nie chce miec dzieci sa 8 lat po slubie i nic o tym nie wspominaja wiec nie wiem.Tak to wyglada u mnie.Ladna pogoda dzisaj chyba trzeba sie na jakis spacerek wybrac:) odrazu sie humorek poprawia pozdrawiam was wszystkie dziewczyny no iiiiiiiii moze czerwiec to bedzie nasz miesiac:)
 
Heej:)
Nie było mnie tu kilka dni..i szybciutko przegladam posty...z niecierpliwoscia..szukałam wiadomosci..o Izabelce..i Aletce.no i Izabelko- GARULUJĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Tak bardzo sie cieszę..:)..wszystkiego nas- Dbaj o siebie i kuszynkę;)!
 
Wracając do wątku ile się staramy, to ja zaczęłam teraz w maju i zobaczymy niedługo z jakim rezultatem :D :laugh:.
 
reklama
Rybka trzymam kciuki buziaki

P.s dziewczyny wlasnie z sasiadko wyjelysmy kleszcza psince takiemy podworkowemy i wiecie brr wszystko mnie swedzi mialysmy poczekac na mojego meza ale on sie boi:)i jak rozmawalam z nim przez gg o tym to powiedzial ze on tego nie zorbi :) teraz taka ladniusia pogoda przydal by sie wózeczek i malenstwo na spacerku :)
 
Do góry