reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak długo się staramy?

Hej dziewczyny:-). My z mezem staramy sie od czterech miesiecy. U mnie tak samo duzo kolezanek urodzilo dzieci w ostatnim czasie. Cieszy cie widok tych wspanialych nowo urodzonych dzieciaczkow a zarazem powoduje kolejne pytania ''Dlaczego ja nie moge'', mimo ze badania sa w porzadeczku:baffled: Staram sie miec optymistyczne nastawienie, ale czasami jest tak ciezko:-(. No ale przed nami kolejne dni zobaczymy co one nam przyniosa :-) Pozdrawiam wszystkie starajace :-)
 
reklama
Kurcze kto tu znowu namieszał? Mamusie, staraczki wrzucone do innego wora. Fajnie jakby ktoś powiadamiał o takich akcjach bo jak się potem odnaleźć - Gratuluje Moderatorowi pomysłu.
 
Ktoś Nam postanowił ułatwić życie.
Jakby porządków nie można zacząć od starych wątków w których nikt już nie pisze - znalazłam chyba ze trzy gdzie ostatni post był w 2005-2006 roku. I pare "nowszych".
ktokolwiek to zrobił - Dziękujemy !!!
 
Ostatnia edycja:
Nie warto się wkurzać dziewczyny
ŻENUŁA i tyle...... :dry:

ja dziś wykończona
Synek wymęczyl mamusie popołudniu:) byłam z nim na rowerku i co się nabiegałam to uuuuuu..... :-D:-)
tu foteczka mojego malucha:happy:
 
ja cię kręcę...strasznie dawno nie wchodziłam na wątek mamusie, staraczki..szukam dzisiaj i szukam i znaleźć nie mogłam..a tu jakieś JAK DŁUGO SIĘ STARAMY??? a co to ma do rzeczy???
 
reklama
Do góry