reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak długo się staramy?

My sie staramy 3 mce...a może to juz.......11dzien po luteinie i nie ma@ czekam do pon na wizyte,zobaczymy na usg co jest grane.
 
reklama
Witam wszystkich,jestem na tym forum po raz pierwszy:)Nie wiem czy to normalne,ale juz od 7miesiecy staramy sie o malenstwo,i nic!!!!Co prawda nie liczymy kiedy sa dni plodne ,kochamy sie dosc czesto.W jaki sposob najlepiej obliczyc dni plodne i czy macie jakis sposob by pomoc zafasolkowaniu?Moj maz jest zalamany,tak bardzo chce dziecka.Slyszalam ze jesli za czesto sie kocha to plemniki sa slabsze,czy to prawda?
 
reklama
Witam wszystkich,jestem na tym forum po raz pierwszy:)Nie wiem czy to normalne,ale juz od 7miesiecy staramy sie o malenstwo,i nic!!!!Co prawda nie liczymy kiedy sa dni plodne ,kochamy sie dosc czesto.W jaki sposob najlepiej obliczyc dni plodne i czy macie jakis sposob by pomoc zafasolkowaniu?Moj maz jest zalamany,tak bardzo chce dziecka.Slyszalam ze jesli za czesto sie kocha to plemniki sa slabsze,czy to prawda?

Witam
7 miesięcy to za krótko żeby zacząć się zamartwiać. Żeby wyznaczyć dni płodne można obserwować śluz, mierzyć temperaturę itp. Ale chyba najskuteczniejszym sposobem jest monitoring cyklu(usg) robiony u ginekologa. A co do plemników to słyszałam, ze najlepiej co dwa dni się przytulać ale są różne opinie.
 
Do góry