reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Jak długo się staramy?

Cześć wszystkim!
Ja starałam się intensywnie od kwietnia, ile cykli nie jestem w stanie powiedzieć ponieważ mam PCO, poza tym po 5-u latach odstawiłam pigułki i @ miałam tylko przez wywołanie. Teraz jestem w 10 tygodniu a zaszłam w ciąże w momencie kiedy myślałam że nie mam szans na dziecko, ale ku mojemu zdziwieniu udało sie i to dosyc szybko. Wierzę że i Wam sie uda tylko uwierzcie w siebie.
a tu przesyłam Wam świeżutkie i szczęśliwe fluidki:
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Głowa do góry niedługo Mikołajki...
 
reklama
:-):-)Witam!Ja staram sie od 6 lat.Mam PCO.Obecnie jestem po resekcji klinowej jajnikow.Dwa tygodnie po operacji zaczelismy z mezem ostro dzialac.Napewno sie nam uda i niebawem zostane szczesliwa mamusia.Wierzymy w to mocno i nie lamiemy sie.Poadrowionka dla wszystkich!PAPASIU!:laugh2::laugh2::-):-)
 
Cześć wszystkim!
Ja starałam się intensywnie od kwietnia, ile cykli nie jestem w stanie powiedzieć ponieważ mam PCO, poza tym po 5-u latach odstawiłam pigułki i @ miałam tylko przez wywołanie. Teraz jestem w 10 tygodniu a zaszłam w ciąże w momencie kiedy myślałam że nie mam szans na dziecko, ale ku mojemu zdziwieniu udało sie i to dosyc szybko. Wierzę że i Wam sie uda tylko uwierzcie w siebie.
a tu przesyłam Wam świeżutkie i szczęśliwe fluidki:
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Głowa do góry niedługo Mikołajki...

Kotek gratulacje !!!!!
Dzięki za fluidki....na pewno wykorzystamy :cool2:
 
Witam was kobietki :) My z mężem zaczelismy starania... 3 dni temu :p jestesmy małżenswem z niewielkim stazem(4 miesie) ale juz tak bardzopragniemy dzidzi, ze nie zamierzamy tego odkladać... Tak króciutko to wszystko trwa, a ja sie tak bardzo niecierpliwie.Mam nadzieje ze szybko uszczesliwie siebie i mojego Misia.Wam tez Sloneczka życzę dużo szcześcia, abysmy jak najszybciej mogly opuścic ten poscik i spokac sie na nastepnym etapie wymieniając doświadczenia :))) duzoooo buziaczkow dla was! :*
 
Witam was kobietki :) My z mężem zaczelismy starania... 3 dni temu :p jestesmy małżenswem z niewielkim stazem(4 miesie) ale juz tak bardzopragniemy dzidzi, ze nie zamierzamy tego odkladać... Tak króciutko to wszystko trwa, a ja sie tak bardzo niecierpliwie.Mam nadzieje ze szybko uszczesliwie siebie i mojego Misia.Wam tez Sloneczka życzę dużo szcześcia, abysmy jak najszybciej mogly opuścic ten poscik i spokac sie na nastepnym etapie wymieniając doświadczenia :))) duzoooo buziaczkow dla was! :*
Witaj Słoneczko!!!! Obyś nie musiała przez to wszystko przechodzić. Zyczę Ci, żebyś szybko i bezproblemowo zaciążyła :tak:
 
cześć! w zasadzie tak tylko tu zajrzałam na chwlkę i podejrzałam wasze posty;) ku pocieszeniu wszystkich czekających i wypatrujących dwóch kreseczek na teście- staraliśmy się z mężem ok 3 latek i ani widu, ani słychu, aż tu nagle... jak przestałam bardzo chcieć, (bo poszłam na studia i pomyślałam, że przez najbliższe 3 lata nie musimy mieć koniecznie dziecka, bo spokojnie skończę szkołę), w październiku okazało się, że jestem w ciąży :happy: :happy: :happy: tak więc, moja rada - przestańcie o tym myśleć; im bardziej się chce, tym bardziej nie wychodzi (potwiedzone życiem i słowami gina- blokada psychiczna - trochę na zasadzie paradoksu:confused: ) 3mam kciuki i gratuluję wszystkim, którym się udało:-) :-) :-)
 
czesc dziewczyny
jestem tu po raz pierwszy
my z mezem o dzidziusia staramy sie od listopada czyli to juz 7 miesiac.
w tym miesiacu postanowilam byc spokojna i tak nie chciec.bardzo to trudne.
co mi sie czuje ze moze ten miesac bedzie owocny
 
reklama
witam wszytkich na tym temacie jestem akurat 1 raz. wszystkie was doskonale rozumiem ja staram sie z chlopakiem juz ok 2 latka o bobaska i nadal nic hmmm a nie potrafie o tym nie myslec i byc obojetna
 
Do góry