reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Mnie nic nie bolało. Czułam uklucia w jajniku po tej stronie po której była owu ale na upartego czułam je w każdym cyklu starań. Jedyna rzecz która mogła świadczyła o tym że chyba się udało to sluz.- po IUI nie ustąpił.
no każdy jest inny i inaczej organizm się zachowuje po różnej stymulacji najgorsze że to tyle trzeba czekać...
 
reklama
no właśnie słyszałam że może być niewiarygodny wynik przez zastrzyk i dlatego stąd moje pytanie czy w tym 13 dniu mogę już tam coś niecoś próbować się dowiedzieć :)ale już postanowiłam idę w piątek 12 na badanie a w poniedziałek lub wtorek powtórka :):)
Możesz śmiało iść w piątek. Ja dwa razy robiłam właśnie w piątek w 13 d po iui. Powodzenia
 
Mnie nic nie bolało. Czułam uklucia w jajniku po tej stronie po której była owu ale na upartego czułam je w każdym cyklu starań. Jedyna rzecz która mogła świadczyła o tym że chyba się udało to sluz.- po IUI nie ustąpił.

A dalej był rozciągliwy czy inny? Ile miałaś pęcherzyków? Fajnie że się odezwałaś. Dajesz nadzieję?
 
A dalej był rozciągliwy czy inny? Ile miałaś pęcherzyków? Fajnie że się odezwałaś. Dajesz nadzieję?

Normalnie po owu najpierw miałam taki kremowy a później sluz przed @ w ogóle znikał. W cyklu którym się udało sluz był ciągle, nie tak przejrzysty jak plodny, był bardziej biały ale też rozciagliwy
 
Wchodzę Ci ja na forum i widzę: 210 more... Woh jakie płodne forum. To teraz przydałoby się innej płodności!!! Pozdrowienia :)

Kath....?
 
reklama
Do góry